Naomie Harris

Naomie Melanie Harris

7,4
21 945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomie Harris

Nie wiem jaki jest sens zmieniać kolor skóry starych postaci. Mogła dostać rolę, ale jakiejś innej postaci.

Andrzejcoolziomek

To był po prostu balon próbny przed czarnoskórym Bondem.

adamcpdst

E tam. Planują że Bond będzie ... kobietą.

Andrzejcoolziomek

poprawność polityczna. próba przed czarnym papieżem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andrzejcoolziomek

Otóż taki jest sens, żeby przestać wreszcie dzielić ludzi po kolorze skóry. Wszyscy jesteśmy tacy sami biologicznie.
Mnie to nie razi, że Moneypenny ma inny kolor skóry. Wręcz przeciwnie, przyjemnie się na nią patrzy.

Andrzejcoolziomek

No właśnie taki jest tego sens, żeby wreszcie z debilnych głów wyplenić fałszywą świadomość tego, że kolor skóry ma jakiekolwiek znaczenie !!! Ja uważam, że to jest dobra zmiana, coś ciekawego, coś innego. Właśnie dobrze, że się dzieje. A nie jakiś constans byle uniknąć kontrowersji... Nienawidzę ludzi przewidywalnych i niekontrowersyjnych.

roody_veeking

Kolor skóry generalnie nie ma znaczenia. Chodziło o zmiany w pierwowzorze. Przecież Daniel Craig nie będzie grał Kunta Kinte.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zibi_W

Serio, Kunta Kinte? Durniejszego przykładu już nie dało się wymyślić? Jako biały aktor Craig może sobie przebierać w rolach - w przeciwieństwie do niebiałych aktorów i aktorek.

aidan_filmaniak

Idąc dalej takim tropem rozumowania można by zacząć w Hollywood akcję #roledlapolakow !!! Gadasz bzdety jak z lat osiemdziesiątych!!

roody_veeking

Powiedz to czarnym mordującym białych w RPA.

Andrzejcoolziomek

USA to już stan umysłu.
Wszystkich nowoczesnych pragnę zapytać, dlaczego biali nie grają czarnych postaci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones