Natalia Janoszek

Natalia Magdalena Janoszek

1,4
5 701 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Janoszek

Juz myslalam ze tylko mi cos nie pasuje. Owa pani zapraszana jest do sniadaniowek i opowiada bzdury o swojej karierze w Indiach a to dziane no w zadnym filmie wysokiej rangi nie widzialam. Nie grala np z Sahur Khanem ktory to jest wlasnie gwiazda w Indiach. Patrzac na filmweb tez nie wiele mi to mowi. Gra zapewne w jakims chujowym serialu indyjskim o ktorym nikt nie wie a w Pl robia z niej wielka gwiazde a ludziom wmawiaja ze to super gwiazda mimo ze tak nie jest. Nawet w polskich produkcjach nie gra... taka jest utalentowana

Aiva1993

Masz rację Ale proszę cię nie kalecz tak pisowni
To jest Shah Rukh Khan

mrogozinska111

Rzeczywiście hahaha wróciłam tu po 5 latach po akcji Stanowskiego patrzę a tu już 5 lat temu pisałam że jej kariera jest wątpliwa hahahahaahaha

Aiva1993

Gdyby nie reportaż Stanowskiego. Nigdy bym się o niej nie dowiedział. Zrobiła idiotów z tych wszystkich ,,wielkich dziennikarzy " śmiać mi się chce

mrogozinska111

Gratulacje, ja o niej nie słyszałem .Ale ubaw mam po pachy z całej naszej śmietanki TV hahahaha........

Aiva1993

Wyszło na to, że nie zagrała nawet w takim serialu... serial to byłby wyczyn.

DagnaMara

Ale widać że odkryłam to już 5 lat temu hahahahaha

Aiva1993

Ty odkryłaś 5 lat temu a nasi cudowni dziennikarze dali się nabrać.. Stanowski wyjaśnił ich wszystkich :)

EDYTA_Adamkiewicz

wiedzieli.

Aiva1993

Jak się naprawdę dziwię, że mediom to tak długo zajęło. Przecież tu nie trzeba było być detektywem ani posiadać jakichś specjalnych zdolności by wyszukać to wszystko. XD Jedyne co mi przychodzi na myśl to to, że oni wszyscy doskonale wiedzieli, że jej rzekoma kariera to pic na wodę fotomontaż, ale było im to na rękę, bo sobie stworzyli kolejną celebrytkę do śniadaniówek i programów rozrywkowych. Dopiero gdy Stanowski dodał materiał to stwierdzili, że "kurde no teraz to faktycznie musimy udawać, że sami jesteśmy zaskoczeni".

Ivelise

pisałam już coś podobnego pod innym tematem, też uważam że to dokładnie tak było hahah

Ivelise

Bo mediom na rzetelności nie zależy. Obudź się. Prawdziwe dziennikarstwo na skalę ogólnokrajową w Polsce skończyło się końcem lat 90-tych. Teraz to poziom rynsztoka poza kilkoma mediami, które trzeba zapłacić, żeby coś przeczytać, choć ich poziom to już nie to co kiedyś, ale dalej bardzo dużo w porównaniu do tego co większość czyta.

galliano78

Pytanie nie na temat: czy możesz wysłać mi listę tego, co jeszcze warto czytać? Do tej pory albo nie byłam na bieżąco, albo czytałam zagraniczne media, a bardzo chciałabym wiedzieć, co się dzieje w Polsce. Trudno teraz znaleźć dobrą platformę, wszędzie reklamy, fake newsy, wiadomości przedstawione w zupełnie nieobiektywny sposób...

Aiva1993

A numery w totka też typujesz lub wydarzenia sportowe?

Aiva1993

Chłop z tematy obok zrobił to jeszcze 4 lata wcześniej więc nie szarżowałbym z tym wynalezieniem koła. Wniosek jest jeden, oboje oglądacie śniadaniowki od lat, w inny sposób o jej osobę nie dało się otrzec

Aiva1993

Jesteś lepsza niż 99% dziennikarzy w Polsce, szacun :D

Aiva1993

Teraz to pozostało jej tylko samobójstwo...przeciez do roboty w markecie nie pojdzie. Wizerunek legł w gruzach....

J_C_WELLS

Oj tam oj tam, po co zaraz tak dramatyzowac. Wyskoczy na bialo i powie, ze to byl performance i eksperyment spoleczny i nawet lepiej na tym wyjdzie, niz na tej dotychczasowej, ekhem, karierze.

Jijicat

Jak wezmie jakiś specjalistów od PRu i Marketingu i ją ulepią na nowo to może i tak, albo napisze książkę ze była na skraju depresji i sambója a potem powstała jak Feniks Popiołów. Ludzie lubią takie pierdy...

Aiva1993

Ależ ty mądra jesteś i w dodatku tak pięknie władasz łaciną kuchenną. Do Twojej informacji. Filmy istnieją. Dreamz film Foundation RAI. Fundacji z Indii. Premiera 2013. Wysłano ten film na festiwal w Kanadzie w 2013. Zagrała tam główna rolę. Potem Flame też istnieje, zagrała w nim ważna , spora rolę. Zdobył nagrodę jak najlepszy film. W 2016 roku kręciła prawdziwy film z aktorem znanym i lubianym. Właściwie to każdy Hindus go zna. Aktor Ashutosh Rana. Nie musiała grać z najnowszymi na chodzie aktorami. I to był Chicken Curry Law. Nagrała też teledysk u boku tego aktora, zresztą bardzo profesjonalnie nakręcony. Piosenka do filmu ekstra, jak na Indie. Wtedy też napisała książkę , Za kulisami Bollywood. I tak, produkcja traktowała ja jak gwiazdę. Jak wiesz tak się tam traktuje odtwórczynię głównych ról. To była ich gwiazda. Wszystko to się zgadza. Po tym fakcie zaczęła udzielać wywiadów. Więc tak, miała prawo. Pozostałe filmy jak zielona wróżka, też tam grała, dokument fabularyzowany, i też mała rola, ale nie statystki. Potem Między nami swingersami przypadkiem dograli znia sceny i tak widać jej twarz obserwująca plaże, przechadza się też w czarnym kostiumie. To wszystko się zgadza. Jak nic. Zagrała tam Luke Wilson, więc naprawdę myślała, że będzie to fajny film. No kto by wiedział, za w nie. Luke Wilson to całkiem fajny aktor. prawda? Więc troszkę przesadziłaś 5 lat temu. Zrobiłaś taka nagonkę. Uznała że wszystko jest zmyślone. A tu jednak nie. Bo grała. Jestem przeciwko Stanowskiemu. Oszust i kłamca. Po swojemu wszystko zinterpretował, tak żeby ją zniszczyć, i pokazać kłamczuchę. A tak nie jest. Przynajmniej grała. I nieważne, co Stanowski złośliwy uważa. Kto sam tego nie sprawdził, ten jest gorzej niż gorzej. Jak można uwierzyć Stanowskiemu. Nie macie własnych rozumów?

ewa_sadowska_film

Natalia przeloguj.

grandboba

Spójrz kto administruje tą stroną >>>AroundTheWorld<<< :-)

Valhilla

No widzę, jak zwie się administrator. Oczywiście dzięki niemu blokowane były moje odpowiedzi z konta, które założyłam wczoraj Ewa Sadowska film. Teraz wiem jedno, że to wszystko śmierdzi. Dlatego będę trzymać stronę pani Natalii. Widzę, że tu jest prowadzona akcja przeciw niej. Obyście takie akcie prowadzili do prawdziwym oszustów , jakich pełno wrzadzie, w partiach, w telewizji i wszędzie. Byłoby super. Tu nie powinno być takich akcji. Ja wyraziłam swoje zdanie, że Natalia Janoszek zagrała w filmach. I to są fakty. Na Filmwebie nie powinno kasować się odpowiedzi. Jeszcze raz powtórzę Tobie, choć nie wiem po co, może jesteście jakimiś trollami, że jestem za Natalia Janoszek. Dla mnie mówiła prawdę, co do grania w indyjskich filmach w tym jednym Bollywood. Książka napisana w 2016 roku, wtedy gdy kręcono zdjęcia do Chicken Curry Law, wszystko się zgadza. Choć film miał swoją premierę w 2019. Mnie nic innego nie obchodzi. Żadne helikoptery itp. jesteśmy na Filmwebie i te filmy istnieją a ona zagrała w nich równorzędne rolę główne. Oczywiście chodzi o kino indyjskie. Co zresztą w maju ten gość z YT jej zarzucił, że te filmy to , jak polskie paradokumentu typu, nie pamiętam tytułów, Ukryta prawda. Wtedy jeszcze nie czytał nawet jej książki, więc oczywiście pomówił ja za kłamstwa, że miała ochronę itp. A tam się ma ochronę. Taka tradycja. W dodatku ona tam napisała, w tej książce, że nie jest gwiazdą, tylko ludzie myślą, że skoro masz ochronę, a to znaczy, że grasz w filmie, to jesteś gwiazda, i każdy chce cię dotknąć czy zrobić zdjęciem Wyraźnie to tam napisała. Media wszystkie celebrytki nazywają szumnie gwiazdami. Żadna się nie sprzeciwiła. I dlatego będę bronić pani Natalii, bo brzydzę się podłością, a szczególnie takim zachowaniem jak ten gość z YT.

Milka_1910

śmieszna jesteś ale skoro płaci to piszesz chyba :P ..... dla mnie największym ze WSZYSTKICH argumentów, są wywiady z ludźmi ..i tymi miejscowymi i tymi ważniejszymi . ludzie z ulicy ...i ludzie liczący sie tam w świecie filmu ...nic mi więcej nie potrzeba

Milka_1910

Może warto, aby ktoś z jej teamu zrobił nowy dokument, demaskujący oszczerstwa dziennikarza, gdzie będą pokazane fragmenty w filmach z jej udziałem takie, jak są naprawdę, a nie paskudnie wycięte oraz nagrody, które faktycznie zdobyła i wypowiedzi osób, które miały z nią kontakt, pokazując, że to wszystko to naciągane oskarżenia.

ewa_sadowska_film

Zaożyłaś to konto specjalnie żeby to napisac ? Żenada. Pisz z dotychczasowego XD

Valhilla

Valhilla

To raczej z nami jest coś nie tak, że tracimy życie na komentowanie postu jakiejś marnej celebrytki :) Jej już się uratować nie da, ale nas jeszcze tak :)

grandboba

Nigdy nie jest zapóźno. Nigdy! https://czp.org.pl/#aktualnosci

ewa_sadowska_film

"Na filmwebie od 31 lipca 2023" :)

ewa_sadowska_film

Na filmwebie od 31 lipca 2023 - hahah - tego już nie uratujesz - lepiej przywieź pizzę to może umieszczą Cię w napisach końcowych - ogólnie żenada

seba_wydrych

co za laska, że ona nadal chce o siebie walczyc i o "prawde" jak zostala ze wszystkiego maksymalnie obnazona :D to serio choroba, dziewczyno lecz sie idz do normalnej pracy zoabcz jak prawdziwi ludzie zyja i pracuja - nie wymyslaja :)

seba_wydrych

O witam paranoika od Stanowskiego. Taka data konta zadawała? Tak, jestem Ewa Sadowska film. A to moje stare konto, do którego, jak myślałam, nie mam już dostępu. Jak widzisz wszędzie panią Natalie, to masz problem i Ty poniżej też. Radzę koniecznie zgłosić się do psychiatry, bo tak o każdej porze dnia a nawet wnocy widzieć wszędzie Natalie Janoszek, jest paranoją maniakalno obsesyjną i grozi dalszymi powikłaniami psychicznymi. Także życzę mocnych dawek psychotropów.

Milka_1910

- stawiasz diagnozy z du.. - gdzie napisałem, że widzę tą kłamczuszkę - nie sądzę , że to jej konto lub że siedzi i odpisuje na wszystkie komentarze - ma od tego takiego przydupasa jak ty, - a jak chcesz kogoś wysłać do psychiatry to mam nadzieję, że domyślasz się o kogo chodzi ?!!??- a może nawet zgłoście się w parze
- celowo z małej z braku szacunku

Milka_1910

ładnie to tak mieć paranoję na punkcie przypadkowych komentarzy w internecie?

Milka_1910

Miła kobieto, jeżeli chcesz, że by twoje komentarze były bardziej wiarygodne i lepiej odczytywane, to ogranicz emocje i wyzwiska i spróbuj napisać jakąś konstruktywną krytykę pana Stanowskiego. Nikt Ci nie broni być przeciwko niemu, ale uszanuj fakt, że wziął pług i zaorał polskie media i ludzie przyznają mu rację. Ok :)

Milka_1910

hahaha :D ciągle śmieszy :D hahahaha :D

ewa_sadowska_film

I może herbatę z Tomem Cruisem też piła? Stanowski tę mitomankę pięknie wyjaśnił.

robert_28

Ooo, witamy pana z sekty, czy też teamu gościa z YT. Słowo klucz wyznawców tego gościa to: wyjaśnił kogoś, wyjaśnić Janoszek. Tekst z jakiegoś gangsta style. Joł faker. No oczywiście kobiecie udało się namówić aktora znanego Ashutosh Rana do tego, żeby wystąpił z nią w filmie Chicken Curry Law. Jak jej się to udało. I ten teledysk u boku z Ashutosh Rana. Ile musiała mu zapłacić? Milon dolarów, żeby wziął udział w oszustwie. Jesteś pozbawiony rozumu. Czy ty w ogóle masz własne zdanie.

Milka_1910

Mam własne zdanie i moim zdaniem jest ona oszustką, do tego z metra ciętą, która nabrała ludzi. W Indiach jakoś nikt jej nie kojarzył. Skłamała że pracowała przy Anarze. Wkleiła w trailer tego gówna z Hollywood swoją facjatę. W ogóle jej rola w Hollywood to 3 sekundy dupy z cellulitem. Nigdy nie była gwiazdą w Bollywood. Zagrała małe role w podrzędnych filmach. Janoszek jest osobą mocno zaburzoną i to raczej sprawa dla psychiatry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Milka_1910

Cenię rzetelną pracę dziennikarską, a taką wykonał Stanowski. Janoszek nie zagrała żadnej dużej roli, a jakieś kiepskie rólki w podrzędnych filmach. W kółko się powtarzasz zresztą, bo trudno jej wizerunek wybronić, który padł jak domek z kart. Widzę że genialnie ci wychodzi obrażanie innych użytkowników- ale to naturalna obrona organizmu, gdy brak argumentów.

Milka_1910

A z szacunku dla dobrego kina, bo takie chyba tu lubimy, to profil tej kłamczuszki powinien stąd zniknąć.

Milka_1910

ty jesteś pozbawiona rozumu, bo nie trafią do ciebie żadne argumenty. Zresztą dwóch dziennikarzy już zreflektowało się za to jak z metra cięta ich oszukała. Zero tolerancji dla jakichkolwiek celebrytów, którzy grają na naiwności mediów i zwykłych ludzi. Ze wstydu powinna się zapaść pod ziemię.

ewa_sadowska_film

dobrze ci chociaż zapłaciła za ten komentarz ?? ... :P

Zanaa_fw

A tobie gość z YT, Stanowski dobrze chociaż zapłacił za siedzenie na tym profilu i czatowanie , czy przypadkiem, ktoś nie wejdzie i nie napiszę pozytywnego komentarza o Janoszek? To ile płacą? Zapewne jesteś trollem z PiS, z TVP. Przecież Stanowski współpracuje z nimi. Filmweb jest dla ludzi, którzy kochają kino. To nie miejsce na płoty i trollowanie.

Milka_1910

Na tę chwilę to Ty trollujesz ;)

Milka_1910

"Filmweb jest dla ludzi, którzy kochają kino. To nie miejsce na płoty i trollowanie" — powiedziała osoba, która "Czas Apokalipsy" oceniła na 1. Przestań trollować już tutaj, bo o kinie nie masz pojęcia zupełnie, a obrona tej karlicy jest podejrzana- prawdopodobnie jesteś kimś blisko związanym z NataLie?

Milka_1910

ale marna jesteś, oj marna

Milka_1910

Wariatka

Milka_1910

hahahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones