Natalia Rybicka

6,5
4 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Rybicka

Jak dla mnie sztuczna, żeby nie powiedziec, że prawie plastikowa. Drażni mnie jej 'aktorstwo'.

milena19842

ok. to Twoje zdanie ;] Ja za to jąlubię , myślę, że gra b.dobrze do tego jest super osobą ;]

milena19842

@milena19842 - zgadzam się w 100%

EK28

to właściwie żadne aktorstwo

EK28

P.s. może dlatego tak niewiele kwestii wypowiedziała w Chrzcie; w sumie kilka minut na ekranie

EK28

Kiepścizna :)

milena19842

Faktycznie jest coś drażniącego w tej aktorce, ale myślę że właśnie ten czynnik sprawia, że jest tak ciekawa. Poza tym zdolności jej chyba nie odmówisz.

użytkownik usunięty
milena19842

Wszystkim? Właśnie mnie ten typ urody nie odpowiada, ale gdybym miał okazję to bym pewnie brał z racji, ze zwłaszcza mnie nie wolno wybrzydzać.

milena19842

Przecież to zwykłe zazdrośnice są, nie ma co takim odpowiadać :P

Danio237

Na szczęście nie zazdroszczę jej niczego, poza łatwą kasą, bo co jakiś czas ma angaż, a skromnie uważam, że nie zasługuje... Ale masz prawo do wlasnego zdania.

milena19842

Mi też się nie podoba. Nie cierpię na nią patrzeć, ma bardzo dziwny typ urody.

Ziqu

Jak miło, że nie jestem sama w swoich osądach... :)

milena19842

właśnie że jest bardzo naturalna. Komu się podoba to już kwestia gustu. Ja osobiście lubie filmy w których gra, chociaż nie wyraże swojej opini na temat polskich dzisiejszych filmów to z jej udziałem chętnie obejrzę. :)

didia

A widzisz, jak dla mnie to ona poziomem dorównuje poziomom dzisiejszych polskich filmów...

milena19842

Wiecznie rozchylone usta... ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones