Natalia Siwiec

4,8
3 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Siwiec

Jak widze na ekranie Siwiec, M.Fox, Krupe, Dode, A.Radwanska, Patrycje Pająk albo któras z jej przyjaciółek to momentalnie wszystkie flaki w żołądku wywracają mi sie do góry nogami i pószczam ogromnego pawia na ich wizerunek, dobry srodek wymiotny jak sie czlowiek czyms zatruje i musi zwrócic, jak akurat nie leca w telewizorze to se pooglądam jakąs gazete z ich zdjeciami i odrazu wylatuje ze mnie wodospad soczystych żygów....

hm_21

Dawno, dawno temu lis przemykał polami w jasnym słońcu . Nadsłuchiwał , starał się schwytać w uszy każdy szmer w powietrzu . Był lisem . Człowiek zaś - jego potencjalnym wrogiem !
Przystanął , bo drogę zagrodził mu drewniany płot . Za nim wiło się tysiące poplątanych winorośli a z gałęzi zwisały wielkie , soczyste winogrona !
- Ukradnę trochę zanim przyjdzie właściciel - postanowił lis .
Skoczył i kłapnął zębami . Kiść winogron była niestety dla niego za wysoko . Szczękami chwycił tylko powietrze . Warknął ze złością . Był zły ale spróbował ponownie . Podbiegał i skakał . Podbiegał i skakał . Podbiegał i skakał ...
Wreszcie zmęczony , zrezygnował . Wówczas powiedział do siebie :
- Wcale nie chciałem tych winogron . Są niesmaczne i kwaśne !

Dzisiaj liski coraz częściej leniwe. Nie próbują nawet skakać lecz każdego dnia zbierają się na zbiorowych modłach w sieci, gdzie jak zahipnotyzowane wpatrują się w winogrona i wspólnie rzygają na ich widok.

MichCorleone

Podoba mie ię twoje skojarzennie - a wspólne rzyganie - bomba :)

MichCorleone

O lisicach już napisałeś. A masz jakąś opowiastkę o pająkach?

hm_21

*PUSZCZAM, jak już.

Doda akurat wg mnie dobrze sobie poradziło aktorsko, czego się nie spodziewałam. Czasem nie warto lecieć z góry hejtem i wrzucać je wszystkie do jednego wora...

gizak

No ja się nie spodziewałam dobrej gry aktorskiej po Natalii Siwiec, którą wbrew hejtowi lubię jako osobę. I tu mega zaskoczenie. W ''Jak zostałem gangsterem'' nie odstawała od zawodowych aktorów. Doda nie zagrała tak dobrze. Nie była rażąca, ale było widać, że to nie aktorka.

gizak

Odczep się od nas gazowniku.

hm_21

Święta racja,wymioty celebryckie,fuj

hm_21

EJ ale Megan Fox to jest chyba całkiem ułożona dupa.

hm_21

Lisy są drapieżnikami. Wolą mięso.

hm_21

Może czas najwyższy udać się do gastrologa, ewentualnie psychiatry?

hm_21

Słuchaj człowieku, Ty się jeszcze zdziwisz co do zdolności tych pań. Pająki, Dody, Siwce, Orzechowskie, Lisice usłyszą co Ty o nich piszesz i wykrzykną: ,,Odczep się od nas gazowniku!". A Ty sam będziesz musiał przyznać: ,,To zawodowczynie. Skąd wiedziały, że ma problemy z gazami?".

hm_21

Fox to nie obrażaj ej. Ona przynajmniej jest piękna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones