Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
100 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

... po prostu nijaka, jak dla mnie oprócz ładnej buzi i świetnej roli w ''Leonie zawodowcu'' ta aktorka nie ma nic do zaoferowania, oglądałam kilka produkcji z Natalie i kiedy ją widzę mam ochotę zasnąć :) w każdym filmie taka sama, bez charyzmy, infantylna

neela96

Mam to samo. Ona jest taka nijaka, beznamietna, ze w ogole nie przykuwa uwagi, przynajmniej mojej. A powinna, bo urode twarzy ma przepiekna, ale co z tego, jak ma cos w sobie nie przyciagajacego uwagi. Ja wrecz jej nie znosze na ekranie, nie znosze na nia patrzec, a jak leci z nia film, to staram sie go nie ogladac. Wyjatkowo mnie denerwuje jej osoba i nie jestem zazdrosna o jej urode, tylko ma wkurzajaca osobowosc.

Milka_1910

straciła ''to coś'' :) w roli Matyldy wypadla świetnie ale to był chyba fart bo reszta filmografii wręcz bezpłciowa..

neela96

W Leonie zagrała bardzo fajnie jak dla mnie po za tym widziałem ją jeszcze w Czarnym Łabedziu wiec trudno mi ją ocenić ogólnie.

Milka_1910

Jak już to ma coś odpychającego w sobie.
Wiem o czym mówisz lecz niestety nie wszyscy byliby w stanie skumać.
Najsmutniejsze było to że dostała Oscara dzięki fotomontażowi:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones