Natalie Zea

6,5
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Zea

..bo byłbym w ogóle nieobiektywny, ale w Justified mnie zauroczyła :)
Kłaniam się pani do pięknych nóżek ;) Ideał kobieta.jak dla mnie.

BartSimpson

Roumiem, że Twoim ideałem kobiety jest osoba, która:
1. nie wie czego chce ale tego wymaga.
2. Zmienia zdanie częściej niż PKB swoja wartość.
3. Pozwala wykonywać ci pracę zabraniając ci do niej chodzić.
4. Chce mieć z Tobą dziecko nie wychowując go przy Tobie.
5. Pojmuje Twój punkt widzenia jednak nie rozumie go...

Oczywiście piszę tu o postaci nie o aktorce!

LaraNotsil

oj tam oj tam, milosc slepa jest przeciez ;)

BTW, p.1, 2 - podobnie jak wiekszosc kobiet :P p.5 - pojmowac znaczy wlasnie rozumiec ;)

PS. Sorki ze odpowiadam z takim poslizgiem - generalnie daleko mi do "trollingu" wiec po czasie zapominam, ze komus chcialo sie odpowiadac na moje wypociny :) Jednoczesnie dzekuje za odpowiedz wlasnie :) Pozdrawiam.

BartSimpson

zobacz The following

Mr_Krytyk

thnx. Uwielbiam seriale - pytanie tylko, czym ten sie wyroznia od tych, ktore sobie prywatnie cenie, a ktore dziwnym trafem postanowily posiadac dosc zauwazalne tytuly? Bo by ogladac dla samej ladnej buzi (i nie tylko) to juz wyroslem z tego jakis czas temu ;)
Pozdr.

BartSimpson

..ale widze, ze bardzo ciekawa obsada, wiec idzie na liste :) Dzieki!

BartSimpson

no spoko. Wedlug mnie jest lepszy od tych wszystkich zapelniaczy typu, NCIS, CSI, itp. Ja zaczalem ogladac tylko ze wzgledu na Kevina Be'k'ona. Pozdr.

BartSimpson

teraz u cb. zobaczylem seriale. Stary, polecam ci Sons of Anarchy, Breaking Bad, Sopranos, Californication i wogole obczaj te co ja mam, napewno w twoim typie.

Mr_Krytyk

Thnx. Zobacze w wolnej chwili. Poki co niedawno skonczylem Dextera (7 sezon) - na mojej prywatnej liscie scisla czolowka - i nie moge sie doczekac kontynuacji ;). Teraz ogladam Justified (prawie tak fajny jak Dexter), ktorego tez bardzo polecam. Na liscie do ogladniecia mam z tych "must have" to m.in. Pacific, Lost (ogladnalem pierwsze 2 sezony na dvd i mnie bardzo wciagnal, ale jakos pozniej o nim zapomnialem), Californication (tu akurat staram sie ogladac na biezaco, ale ostatnio gdzies mi zaginal ten przedni serial), oczywiscie wspomniany przez Ciebie Breaking Bad (juz tyle pozytywnych opinii sie o nim nasluchalem, ze nie ma przebacz :P), Sopranos (tu akurat sporo odcinkow widzialem, ale jakos tak niezbyt chronologicznie i w tv z pl lektorem, wiec bardzo mozliwe, ze do niego wroce, ale to w dalszej kolejnosci, dzieki). Sons Of Anarchy - sprawdzam w tej chwili, dzieki za propozycje! :)

BartSimpson

spoko ;) No wlasnie ahh Lost, od pierwszego odc. do ostatniego przez 7 lat :D kardzy odc. po 2 razy ah to byly czasy. No a serial? 7 lat przed smiercia zaczne seans jeszcze raz :D Dextera tez czekam ani jednego odcinka nie oposcilem. Jak bedziesz zabieral sie za Pacific, ktorego widzialem moze z 2 odc. pierwsze (jakos tak pozniej zgubilem) to Obowiazkowo Band Of Brothers (nawet plakat a4 wisi za mna :D Jeszcze na mojej "liscie tygodniowej" hehe moj rozdzial tyg. to jest Supernatural - polecam szczegolnie pierwsze sezony. (ale tego tez juz jest sporo)

Niedawno zaczalem, juz skonczylem pierwszy sezon Deadwood, glowny aktor tam mnie zaciekawil, no i okazalo sie ze koles wlasnie tez gra glowna role w Justified. Takze bede sie za niego zabieral za jakis czas tez.

Pozdrawiam.

Mr_Krytyk

zapomnial bym dodac, wlasnie skonczylem ogladac najnowszy odc. Arrow.

Mr_Krytyk

Band Of Brothers - oczywiscie ogladalem ;) Jest to jak dla mnie najlepszy serial wojenny jaki zostal kiedykolwiek wyprodukowany. Dla tego serialu wyjatkowo kupilem pelne wydanie DVD :) Poezja.
Supernatural - tu na razie skonczylem na 7 sezonie, rowniez uwielbiam ten serial :)
Deadwood jest rowniez genialny, a juz jesli chodzi o swiat tzw. "dzikiego zachodu" to w ogole obowiazkowy do obejrzenia; bardzo podobalo mi sie, ze tworcy w mniejszym lub wiekszym stopniu oparli cala historie na prawdziwych wydarzeniach - az zaczytalem sie w wiki (ang.) by sobie poczytac cos wiecej o bohaterach przedstawionych w serialu ;) No i jak wspomniales, sam glowny bohater - to wlasnie dzieki temu serialowi trafilem na Justified, ktory wlasnie ogladam na biezaco. Bardzo goraco polecam Deadwood, tym bardziej jesli lubisz klasyczne (i te mniej) westerny.

BartSimpson

rzeczywiście seksowna, no i te nogi....

BartSimpson

Zabawne, że w wieku 40 lat jest ładniejsza niż 10 lat wcześniej. Ale czasu nie zatrzyma, niestety. Szkoda też, że nie może załapać się do jakiejś sensowniejszej produkcji, nie licząc niezłego Justified. The Following jest strasznie głupi, Under the Dome to dno. W The Shield miała tylko epizodyczną rolę.

BartSimpson

haha potwierdzam ;) Mam tak samo ;) W pierwszych sezonach tylko czekałem az sie pojawi... Niby nic szczególnego, ale ma to cos co przyciąga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones