Nelly Furtado

Nelly Kim Neto Furtado

6,6
40 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nelly Furtado

Jak wiadomo to jest portal filmowy i trzeba oceniać nie piosenki, a aktorstwo. W Max Paynie nic nie zaprezentowała spektakularnego niestety. Może kiedyś pojawi się znowu w jakimś filmie na 2 minuty.

butryk_2

w sumie to się zgadzam, mimo że bardzo lubię tę piosenkarkę i mam do niej szacunek (chociaż jej wczesne utwory były lepsze niż obecne ;D).
naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórzy tworzą na tej stronie profile ludzi, którzy z filmem nie mają nic wspólnego: piosenkarzy, dziennikarzy itp. zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach już trzecioplanowa rola w serialu jest uznawana za aktorstwo, ale jednak bez przesady! pewnie, że można być czyimś fanem, ale trzeba wiedzieć, gdzie można dzieli się informacjami o swoim idolu. a piosenkarka na portalu filmowym (nawet, jeśli jest dobra) nie bardzo mi odpowiada XD

butryk_2

Także się zgadzam. Pani Nelly jest świetną piosenkarką, ale w Maxie zagrał może 2 minuty.Wiązać ją osobę z aktorstwem to drobna przesada.
Co do jej piosenek to uważam, że są rewelacyjne a nie które, to arcydzieła.Uwielbiam ją. Według mnie jest najlepsza piosenkarką.
Za jej dotychczasowe dokonania na rynku muzycznym dałbym 9/10, ale że właśnie jest portal o filmach, nie dam żadnej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones