Nicholas SparksI

Nicholas Charles Sparks

8,6
1 969 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Nicholas Sparks

Jak w temacie. Wie ktoś, czy planują już zekranizować kolejną książkę Sparksa? Na kiedy i która to ma być książka? Nie ukrywam, że dwie ostatnie ekranizacje mnie nie powaliły i szybko o nich zapomniałam.

Patianna

dołączam się do pytania :)

zauważyłam, że od 2011 co roku powstawał jeden film, więc mam nadzieję, że w 2017 również doczekam się filmu na podstawie jego książki :) pytanie jeszcze do której z nich ^^

agviki

Dokładnie. Chociaż mam wątpliwości czy to częste ekranizowanie jego książek jest na plus. Coraz gorsze wychodza moim zdaniem. Ostatnia, którą lubię i chętnie wracam to "Dla Ciebie wszystko". Szukałam inf na zagranicznych stronach o Sparksie i nic nie znalazłam.

Patianna

A ja oglądałam większość filmów i mi się podobały, bo na szczęście i na nieszczęście nie czytałam jeszcze żadnej jego książki ^^ ale zamierzam przeczytać na bank. Tylko, że ja po prostu kocham filmy :D i chciałabym kolejne, nawet jak nie będą już tak dobre jak dla ciebie wszystko :P ale fakt, dla ciebie wszystko jest jednym z moich ulubionych i zdecydowanie najlepszych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones