Nick Nolte

Nicholas King Nolte

7,8
13 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Nolte

Po części wcale nie rozumiem filmwebu, ponieważ tak świetny aktor jak Nick Nolte
zasługuje na miejsce w 1 dziesiątce a jest na miejscu 500.Oraz dziwię się że tak mało osób dodało go do ulubionych a takiego np.Harvey Keitel ,Ed Westwick czy Jake Gyllenhaal
nie są dośc świetnym aktorami jak on a są w pierwszej setce.WTF?

LoLeK15

Co do Keitela to się nie zgodzę ale Nolte w setce spokojnie powinien być

LoLeK15

Taaaaa :) racja to jakaś paranoja :( to jak Harrison Ford na 200 miejscu :((
WTF!!!!

LoLeK15

Może nie w dziesiątce, ale w trzydziestce jak najbardziej.A to na jakim miejscu znajduje się Tommy Lee Jones to jest jakaś kpina.

LoLeK15

Racja co do Keitela to chyba mi się coś musiało pomylić , przecież on jest genialny.

LoLeK15

bo tu pewnie wiekszosc dzieciakow/mlodziakow, ktorzy lubia tych ktorzy sa na topie - czyli przedzial wiekowy 17 - 30. te zmierzchy, komedyjki, czy komiksy. a tam lansuje sie okreslonych aktorow - mlodzieniaszkow, ktorzy bywaja, sa na okladkach, robia szol, nakrecaja skandale i za ra bia ja!! taki ten swiat. jedna rola w czyms tam wskakuje sie do top 10...
zreszta te rankingi tutaj sa dla mnie zupelnie nieadekwatne (szczegolnie te dotyczace aktorow/aktorek) i w ogole nie zwracam na nie uwagi.

LoLeK15

Ranking jest ten z głównej strony "ludzie filmu" jest ustalany poprzez liczbe głosów, czyli Nolte jest po prostu mało znany i jest daleko w rankingu nie tak jak np J.Depp który ma najwięcej głosów na FilmWeb i jest pierwszy

budzdom93

... a nie sory ten ranking TopAktorzy to ustala średnia ocen oczywiście ale oceny są takie bo poprostu nikt niechce nikomu dawać niskich ocen, i lecą tylko same dobre oceny powyżej 7 , bo np patrząc na innych to ocena 8 dla Nolte to zadużo ale dając mu 5 popsujemy mu właśnie ocene i budzi się w nas taki wewnętrzny żal i nie dajemy żadnej oceny, taka jest nasza psychika :)
)

budzdom93

Co ty mówisz wgl.? Najpierw zastanów się lepiej co chcesz powiedzieć, bo jak słucham tych bzdur to ...

LoLeK15

Ale odniosę się do twojej wypowiedzi:
"... bo np patrząc na inncyh to ocena 8 dla Nolte to zadużo ale dając mu 5 popsujemy mu właśnie ocene i budzi się w nas taki wewnętrzny żal i nie dajemy żadnej oceny, taka jest nasza psychika:)"
Każdy ma swe gusta ale mówiąc że Nolte nie zasługuje na 8 to tak jakby Pacino też by nie zasługiwał...
Po 2 ORTOGRAFIA ...

LoLeK15

...to był jedynie przykład ...
nie uderzam w niczyje gusta

budzdom93

Rozumiem ale jeżeli już wypowiadasz tak skandaliczną wypowiedź, (wg. mnie oczywiście) to ją proszę uzasadnić.

LoLeK15

I również ocena aktorów, filmów itp. tu na filmwebie jest taka a nie inna, bo większość ich to są oceny dzieci, które kompletnie nie znają się na kinie a podniecają się przystojnymi mężczyznami lub ładnymi kobietami.
Jeżeli miała by się tu znaleźć przykładowo top 50 aktorów/aktorek korzystając z tej obecnej top 100 75% celebrytów wyleciało by "na zbity pysk" (Przepraszam za wyrażenie).

LoLeK15

Na ocenę filmu czy osoby składa się wiele rzeczy także to czy aktorzy są ładni czy nie. Ja np nie chciał bym za przeproszeniem oglądać cały czas jakiś "plaszczurów" taki jest show biznes. Jak mówię na ocenę składa się wiele rzeczy, które określamy podświadomie, i często nie umiemy np. ich określić dla czemu nam się film podoba, po prostu tak jest po prostu film jest prawidłowy. Te podświadomości to psychologia człowieka której nie zawsze kontrolujemy...
..ale to takie gadanie o ludzkim umyśle to za dużo się Discovery chanel na oglądałem... :)

LoLeK15

Ja np Harvey Keitel czy Ed Westwick - nie kojarze !? A za to Jake Gyllenhaal znam dobrze jest znany nietylko występów w filmach ale i z życia z bycia celebrytą, to także w jakiś sposob wpływa na ocene. Ale ja staram właśnie oceniać gre aktorską, a ulubiony to co innego to właśnie osoba która podoba nam się "ona cała, jej życie styl życia " Każdy ma swój system oceniania (którego się trzyma) i gusta...
I każdy ocenia według własnych upodobań i nie trzeba od razu że same dzieciaki...!

budzdom93

Dokładnie, lecz jeszcze swoją ocenę/wypowiedź powinno się uzasadniać a jak wiemy te tzw. "dzieci" tego nie czynią z całym szacunkiem do tego iż każdy ma swe gusta :)

LoLeK15

Wlasnie , a gdzie Szyc , Adamczyk i Karolak??!!! Powinni byc w pierwszej 3 .LOL

weronikax25

Masz na celu kogoś sprowokować? ...bo uwierz mi, że nad takim tekstem nikt raczej poważnie nie będzie rozważał( i ja również), jedynie może będzie się załamywał...

LoLeK15

po co Wy się sugerujecie jakimś głupim rankingiem - oceny są subiektywne, więc nic po nich ehhh

LoLeK15

Już tłumaczę.
Choć lista ta powoduje niekiedy głęboką irytację, to jest ona jedynie wskaźnikiem popularności. Dokonania aktorów możemy ocenić sami wedle swojego gustu i upodobania. Możemy również sprawdzić jak dany aktor oceniany był przez liczne gremia związane ze światem filmu na przeróżnych festiwalach. Tam już bowiem, brane są pod uwagę takie kryteria jak warsztat aktorski czy pochodzenie. Na przykład wielu aktorów uznano za wybitnych, bo nie było wówczas konkurencji. Działo się tak w latach powojennych gdzie wystarczyło wyrecytować bez kartki swoją rolę by okryć się sławą na długi czas. Także radziłbym skupić się na rozwijaniu własnego gustu niż próbą zrozumienia mas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones