Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente

6,7
554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Scherzinger

Fergie - ujdzie. Rihanna - ujdzie. Ale nie Scherzinger. To właśnie przez taką panią dziewczyny uważają, że są grube. Bo Scherzinger może i ma ładne ciało, ale nastolatki naoglądają się jej gołego brzucha w teledyskach i potem zastanawiają się, czy nie zacząć się odchudzać. Nawet mojej koleżance się to przytrafiło. Mówi, że jak ogląda Puasycat Dolls, to się czuje okropnie, bo ,,one są śliczne, a ja jestem gruba''. Poza tym, jej teksty i teksty PCD niczego nie przekazują. ,,Czy nie chciałbyś, żeby twoja dziewczyna była tak gorąca, jak ja?'' Co to w ogóle znaczy?
Dobra, jestem przygotowana na to, że zaraz wszyscy napiszą, że nie mam racji, że jestem idiotką i że jestem zamknięta tylko na rock, ale szczerze mnie to wali. Nie zmienię zdania o Scherzinger.

Clandestine

Niestety Twoja wypowiedź mnie z lekka oburzyła. Rozumiem, że możesz nie lubić Nicole, ja sam jestem jej fanem, ale piszę teraz po prostu jako zwykła osoba, która się z Tobą nie zgadza.

"To właśnie przez taką panią dziewczyny uważają, że są grube. Bo Scherzinger może i ma ładne ciało, ale nastolatki naoglądają się jej gołego brzucha w teledyskach i potem zastanawiają się, czy nie zacząć się odchudzać. Nawet mojej koleżance się to przytrafiło"

Ten tekst po prostu jest żałosny... Co z tego, że jest szczupła i dba o siebie? To, że Twoje koleżanki się dołują i zaczynają odchudzać naoglądawszy się jej w TV świadczy tylko o ich głupocie, niedojrzałości i poddawaniu się wpływom. Nie lubisz Nic tylko za to? Chyba raczej jej zazdrościsz nienagannej figury. Nie rozumiem jak można w ten sposób kogoś krytykować. Ma świetne ciało to je pokazuje - normalna sprawa. Słowo krytyki należą się Twoim znajomym, za to że dają się tak manipulować tym co widzą w szklanym ekranie... :/

"Poza tym, jej teksty i teksty PCD niczego nie przekazują. ,,Czy nie chciałbyś, żeby twoja dziewczyna była tak gorąca, jak ja?'' Co to w ogóle znaczy?"

Tu oczywiście po części masz rację. Jednakże należy zauważyć, że większość amerykańskich artystek R'n'B śpiewa o takich rzeczach i PCD nie stanowią tutaj wyjątku... Z tych 3 wokalistek, które wymieniłaś zdecydowanym pionierem wśród słabych tekstów jest Fergie (jej fanem również jestem). Posłuchaj czasem o czym ona śpiewa - praktycznie o niczym. W tej muzyce raczej liczą się dobre bity i rytm niż słowa. R'n'B to muzyka typowa taneczna więc idąc do klubu raczej idziemy po to żeby pokręcić tyłkiem niż szukając drugiego dna w tekstach... :/

Pozdrawiam!

Clandestine

Mi się wydaję ze masz racje...Maja teksty bez przekazu, i za seksownie sie ubierają...Jest jednak ta druga strona-Nicole ma cudowny, mocny głos...Zauważ, że teraz gdy wydala solową płytę, jej piosenki się zmieniły, i już nie udaje takiej.....
Ale jeżeli tak o niej sądzisz, to ok...Myśle że każdy powinien miec inne zdanie, i nie krytykować innych...Bo gdyby wszyscy uważali tak samo byłoby nudno...:))))

Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

Clandestine

wow
koleżanko, to, że ktoś ma ładne, zgrabne ciało nie jest powodem żeby go nienawidzić (po prostu żal mi się robi jak coś takiego słucham/widzę) -. od razu widać, że tacy ludzie mają pełno kompleksów:/
a co do muzyki PCD to ważne, że można się przy niej dobrze bawić, czego nie można powiedzieć o muzyce rockowej (z całym szacunkiem dla rocka)

Clandestine

ja nie bede cie popierala ale no wiesz kazdy ma inny gust i ty jej nienawidzisz a inni na odwrot.moze wiesz moze ma ladnie cialo ale :hello?!?!?! kazda gwiazdeczka jest chuda i mozesz miec zal do kazdych gwiazd!

Clandestine

www.zal.pl-wiesz dlaczego?bo kazda gwiazda jest chuda i miej zal do kazdej nawet twojej fanki obojetnie kto to bo kazda "?gwiazdeczka|?"jest chuda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones