Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente

6,7
554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Scherzinger

Piosenka jest piękna, Nicole zaśpiewała ją na żywo z japońską orkiestrą, pokazała na co ją stać :)

http://pl.youtube.com/watch?v=YyrAHsjE1kc

butryk_2

Wielkie mi halo. Uczę się śpiewu od dosyć dawna i nieraz śpiewałam swoim znajomym i bliskim tą piosenkę i jakoś twierdzą, że śpiewaam lepiej od niej i wyciągam dźwięki i jestem przekonana, że nie jedna dziewczyna potrafi wycigąnąć bardziej niż ona. Co w tym było takiego szokującego to nie wiem...

who008

No tak, ale jest różnica, ona zrobiła karierę, a Ty nie :) A chwalić to i ja się mogę, nie mówiłem, ze tylko Nicole umie śpiewać takie coś, ale Ty udowadniasz tylko to słowami, a nie czynami, nie wiem jaki masz głos i Twojej wypowiedzi nie mogę potwierdzić, na tym filmiku widzę, że śpiewa na żywo, a tutaj to i ja mogę napisać, że wyciągam dźwięki i śpiewam lepiej choć tak nie jest, wydasz płytę to kupię ją i się przekonam :) A tak mogę powiedzieć "a ja mam różowego słonia w domu".

who008

Znajomi itp. to wiadomo co mieli Ci powiedzieć "nie śpiewaj już więcej". To normalne, że powiedzieli, że lepiej zaśpiewałaś. Jak wydasz płytę zobaczymy co ludzie nieznajomi powiedza o Twoim śpiewie :)

butryk_2

no to zobaczymy...tylko wiesz nie jesteśmy w Ameryce, gdzie uroda jest na wagę złota i masz fajną dupę, to już Cię wezmą do tv. Nie mam zamiaru się z Tobą licytować. Wszyscy mocni są tylko w gębie.

who008

A po drugie, znajomi nie mieli by po co kłamać, bo chyba napisałam że uczę się śpiewu od dosyć dawna tak. Występuję w teatrach i filharmoniach, więc o co chodzi? Nie miała na myśli, że śpiewam najlepiej , bo nie ale nie wiem co jest w tym jej wykonaniu cudowanego jak nie jedna panna tak zaśpiewa.

who008

To, że zaśpiewała inaczej od swoich wykonań, bo tamte piosenki ma zbytnio popowe i głosu jej nie ukazują, a tutaj można zobaczyć na co ją jeszcze stać :) W Polsce, żeby zrobić jakiś sukces nie liczy się uroda, więc każdy kto będzie chciał i się starał zrobi takową.

butryk_2

Ale w Polsce jest do dupy, a w Ameryce są większe perspektywy, dlatego też lepiej tam wyjechać i robić kariere. Dobra nieważne. Nie mam zamiaru się kłócić.

butryk_2

Hej owszem nagrania wysłuchałam jest ciekawe inne niż dotychczasowe Nicole. Ale powiem wam tak owszem fajne było spiewanie przez nią cienkim sopranem ale musze stwierdzić że ona by swoim naturalnym glosem by refrenu nie zaśpiewała nie wyciągneła by tego. Dlatego śpiewała cienkim spasowanym aby ta piosenka jej wyszła. Wykonanie jest fajne lekkie ale brakuje w refrenie mocnego akcentu jak dla mnie. Leona Lewis napewno by to zaśpiewala mocnym glosem swoim naturalnym zaś Nicole cięzko wycioągnąc jest. Wiem coś o tym bo akurat mam taki sam problem że cienkim sopranowym zaśpiewam ale mocnym naturalnym będzie mi ciężko. Nicole wolę w wykonaniu naturlanym gdzie spiewa mocnym glosem w popie bo to jej wychodzi super i nadaje świetny klimat utworom.

monisia45

Tego to nie wiadomo, może by to zaśpiewała, a to, ze śpiewała cienkim głosem to chyba lepiej, bo nie widzę tu zaśpiewania refrenu potężnym głosem. Wszystko da się wyćwiczyć, tak samo było z Edytą Górniak, która nauczyła się kilku rzeczy w śpiewie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones