Nikodem Kasprowicz

7,1
92 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikodem Kasprowicz

W serialu Linia Życia nie da się oglądać, koszmarnie sztuczny i beznadziejny. Oby jak najmniej takich "aktorów" nawet w takich tasiemcach jak Linia Życia

dziubek1991

Hej dziubku1991.
Wybacz, ale nastąpiła pomyłka, nie gram w tym serialu. Fakt, byłem brany pod uwagę do roli Michała Ostrowskiego, ale w końcu wybrano innego aktora.
Co do artystycznego poziomu serialu, nie wypowiadam się, nie oglądam, ale grają w nim moi znajomi, których szanuję i cenię zawodowo, i nie podoba mi się Twoje lekceważące określenie "aktor".
Pozdrawiam,
Nikodem Kasprowicz.

użytkownik usunięty
nk_filmweb

A kogo obchodzi, co się tobie podoba? Nawet w takim szajsie fuchy nie złapałeś, więc nie trać dobrej okazji, żeby milczeć, aktorzyno.

Właśnie, zgoda pomyliłem się, ale to wina filmwebu na którym widniała informacja, że grasz w tym serialu. Jednakże fakt, że do tego badziewnego serialu wolano wybrać aktorską miernotę Andrzeja Niemyta niż Ciebie, nie świadczy zbyt dobrze o Twoich umiejętnościach aktorskich. Pozdrawiam :P

to po co sie wypowiadasz jak nie masz pojecia o czym mowisz. A Pana Nikodema mialam okazję ogladac w teatrze i uwazam ze jest bardzo dobrym aktorem. ale teatr to chyba dla Ciebie abstrakcja dziubek1991 wiec koncze te dyskusję i pozdrawiam:)

monisia233

zgadzam się! ;)
Również widziałam w teatrze i moim zdaniem zagrał świetnie! ;)

pallavolo2

potwierdzam, świetna gra w teatrze,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones