Noah Gray-Cabey

5,9
642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Gray-Cabey

jako franklin wymiata , najlepsza postac w serialu:))

mihas

Też tak uważam ! Ja oglądam to prawie tylko dla niego :)

mihas

Zgadzam się też dopiero teraz zacząłem bardziej oglądać bo on jest rewelacyjny i tak świetnie sobie radzi:))Poza tym ja Lubie jak mówi się do niego FRANKFURTER...

EHNATON2

nie oglądałam tego serialu do póki nie trafiłam na odcinek w którym on pomagał w sprzedawaniu jakiś ciasteczek czy coś w tym stylu
scena jak chodził ubrany jak księgowy i wymachiwał swoimi małymi rączkami tłumacząc zasady marketingu mnie rozwaliła
jest genialny jako Franklin

mihas

Tak, jako Franklin wymiata. Albo jak grał w Michaelem Kyle'em w piłkarzyki, przebrany za Meksykanina :D

dreamscometrue

hehehe dokładnie ta scena mnie rozwaliła.
Świetny dzieciak :)

klaudiakk_filmweb

Pierwszy odcinek serialu , który zobaczyłem to właśnie ten ze sprzedażą ciasteczek :D Dzieciak był swietny tak jak i Calvinator

mihas

zgadzam się, jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Khiara69

HoooooowEver :D on jest super :D



Prokaster

uwielbiam jak mówi to hoooooooooowever ;DD
i jeszcze anyhooooo ;DD
kocham gooo!

użytkownik usunięty
mihas

Ten ziomek ma ode mnie dyszkę, za rolę Franklina :D
Koleś wymiata ;p

Noah jest przeuroczy i przesłodki ;D
Nie mogę się na niego napatrzeć ;D
Uwielbiam odcinek, jak Michael, Junior, ojciec Vanessy, Tony i Franklin grają w pokera. I w tym odcinku odcinku Franklin mówi tak fajnie "A twój to dopiero gejowszczyzna". Rozwala mnie to ;D

karolaajn

Pokochałam go od pierwszego odcinka w on ona i dzieciaki. Jest genialny, gdyby nie on to ten serial nie był by taki śmieszny. Ten jego uśmiech, mimika nie no nie potrafię opisać tego, jak bardzo mi się podoba. Niech stworzą o nim seiral, to było by coś.

GoSSxD

Franklin ma 10 ode mnie za swoje teksty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones