Norbi

Norbert Dudziuk

5,4
121 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Norbi

jego to tylko Nie zaczepiaj mnie Rozkolysz i Kobiety sa gorace

DoktorLejdo

jedyne powiedzmy hity nic wiecej nie stworzyl.

ChubakaCieLubi

I raczej już nie stworzy.

DoktorLejdo

zawsze mnie denerwowało że było go pełno w TV a talent z niego żaden wylansowany na podstawie 1 przeciętnej piosenki. Talent taki jak Kasa Kasowski i każdy z nas mógłby być nim. Dlatego się śmieje z jego profilu, np taka Reni Jusis też gwiazda kilku piosenek ale coś próbowała a Norbi jechał na playbekach.

ChubakaCieLubi

Teraz pomaga żonie prowadzić sporą cukiernie w Kielcach i chyba już nie chce mu się koncertować jak kiedyś.

ChubakaCieLubi

No nie...muszę się wtrącić teraz. Reni Jusis gwiazda kilku piosenek? Weź mi tu nawet nie wyjeżdżaj z porównaniem Norbiego do Reni, bo to obraza dla Reni i g*wno wiesz o jej twórczości. A wystarczy trochę poczytać. To naprawdę nie trudne.
Reni Jusis to artystka w pełnym tego słowa znaczeniu (a że słabo promowana? cóż...takie prawa rynku) - sama pisze teksty, komponuje muzykę, a nawet jest producentką muzyczną, czego nie da się powiedzieć o Norbim (mimo całej mojej sympatii do niego).

DoktorLejdo

Tak, masz rację ale jeśli idzie o tv i Koło, to lepszy niż Brzozowski i tyle w temacie :)

raf_filmweb

Porównanie jak najbardziej na miejscu bo obydwoje działali w tym samym czasie, a jak ci ciśnienie skacze to tabletka.

Nigdzie nie powiedziałem że nie potrafi śpiewać ale tak samo jak on znana była z 1,2 kawałków.

ChubakaCieLubi

Już biorę :) 2x dziennie. Nie chcę brać za dużo żebym sobie nie zaszkodził i nie przedawkował:)
Co do tematu. W sumie trochę się zgodzę , choć nie do końca , bo jednak tak jak mówiłem Reni osiągnęła więcej i jest tak delikatnie mówiąc muzykiem "innego" kalibru niż Norbi. Innego znaczy większego. Ona robiła, i właściwie nadal robi to z pasji. Norbi po prostu zabawił się przez chwilę w muzykowanie i to by było na tyle. I w tym kontekście ich porównanie było nie koniecznie na miejscu. Ale zgadzam się co do tego, że porównanie ich pod względem okresu tworzenia i ówczesnej popularności było / jest na miejscu. Oboje tworzyli i wylansowali swoje hity mniej więcej w tym samym czasie - w tym samych latach, i faktycznie ich popularność była podobna.
Teraz to zapewne Norbi jest dużo bardziej znany i popularny z racji występowania w TV, a o dalszej karierze i twórczości Reni wiedzą pewnie tylko jej wierni fani i sympatycy. Ale kto ma wiedzieć, ten wie:) A fakt, że Reni nie pcha się przed ekrany TV i nie zależy jej na wielkiej popularności jest dla mnie jak najbardziej na plus. Tak czy inaczej powiedziałem, co miałem do powiedzenia:) Temat zakończony.
PS. I jeśli mogę sobie jeszcze pozwolić na taką drobną uwagę, to chyba wkleiłaś swoją odpowiedź nie pod ten post, co trzeba:) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones