Nozomi SasakiI

7,6
54 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nozomi Sasaki

nozomi to cud nad cudy piekność nad pięknościami jej zjawiskowa uroda jest tak olśniewająca że brak mi słów by o tym pisać ...
gdy oglądałem z nią Tenshi no Koi to nie mogłem nabrać powietrza bo mnie zatkało na jej widok ...
ją można oglądać do znudzenia pomimo że nie znam japońskiego to film oglądałem już 4 razy i to jeszcze nie koniec ...
dżizus ja się w niej platonicznie zakochałem !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

ja go widzę, ale najwyraźniej nie jest on udostępniony dla innych "oglądaczy", moj blad. Co nie jest powodem abys nazywał mnie ograniczona kretynka!
Swoja droga jezeli ty widzisz na moim avku gowno, to gratuluje ślepoty i trocin wysupujących sie z twojego wielkiego łba. no sorry ale kolejna wiadomoscia jeszcze bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu iz mozgu nie posiadasz. A twoj avek w zasadzie pasuje do twoich obecnych postow ktorymi naznaczasz swoje ogranicznie umyslowe, brak wyobrazni i zasobu bogatszego slownictwa, bo poki widze, ze nie potrafisz wymyslic nic ciekawszego niz "czochraj bobra", "nie zadlaw sie koprem" itp. zboczone nie wnoszace nic do dyskusji teksty.
Szkoda czasu na takie tępe dzidy jak ty, zapraszam do Rybnika na ul. gliwicką, chociaż... Nie, chyba nie warto, w twoim przypadku leczyc sie na glowe to juz o wiele lat za pozno... :) Biedny..

kilmenyy

Dobrze żeś się chociaż przyznała do błędu i za należy ci się szacun a co do avusia i jesli to jesteś ty to masz odemnie kolejny szacun za piękne nogi... no i jest lekko niewyraźny
i na tym zakonczmy ta naszą dalszą kłutnię bo fw nie jest miejscem do tego przeznaczonym,
mimo nieprzyjemnych słów które do siebie skierowaliśmy ja wychodzę pierwszy i wyciągam do ciebie moją chamską dłoń z wyrazami przeprosin...
to samo się tyczy sandrusi sorka panny za wszystko... poniosło mnie za bardzo...
co do nozomi dlatego jej tak zaciekle bronię bo uważam ją za niezwylke piekną azjatkę która ma wielkie zdolności aktorskie, które poza Japonią nie są jeszcze doceniane.

tomucho77

No proszę, doczekałam sie w koncu normalnej odpowiedzi.
Umiem sie przyznac do bledu, a za komplement dziekuje(tak, ja jestem na avatarze).
Z mojej strony przeprosiny przyjete, a te haselka "tepa dzido" itp. bylo w moim przypadku zartem bo krztusilam sie ze smiechu udzielajac sie w tej "dyskusji", wiec nie sadze abys wzial to na serio, no ale ok, ja tez przepraszam ze zanieprzyjemne slowa xDD.
Okej, rozumiem i jak najbardziej mozesz sie nia zachwycac, ja sama preferuje egzotyczny typ urody i wielu azjackim aktorkom zazdroszcze wygladu, ale osobiscie uwazam ze sa ladniejsze dlatego nie podzielam Twojego zachwytu nad Nozomi.
Jej zdolnosci aktorskich lub ich braku nie oceniam, bo jej w zasadzie nie znam, a jedynke wystawilam w chwili przyplywu zlosci i tyle. ;D Nic, chyba faktycznie trzeba skonczyc z zasmiecaniem forum choc nie powiem ze niezle sie ubawilam hahaha

kilmenyy

To jeśli w akcie złości dałaś 1/10 to może trochę podwyższ notę w akcie pojednania i błogiego spokoju.

tomucho77

Nie no widze że potrafisz składać zdania bez epitetów ;D no prosze. W sumie to dołącze sie do kilmenyy i powiem że też się uśmiałam i to ogromnie ^^ Chociaż czasem twoje wypowiedzi faktycznie... zostawie bez komentarza :) widze że przeprosiny są też skierowane do mnie więc przyjmuje i wzajemnie że tak powiem :P

kilmenyy

A gdzie tak pięknonoga pomykałaś tą łajbą (Dania / Szwecja) ?

tomucho77

Okej, w celu pojednania moge tu uczynić, a dokładniej po prostu usunę ocenę, bo tak czy owak, nie znam Nozomi wiec w zasadzie nie moge jej ocenic( w koncu filmweb sluzy do oceniania aktorstwa a nie urody).

Pudło, to był lipcowy rejs na Skiathos(Grecja) ;)

kilmenyy

Co to aktorów to masz rację ale co do kobiet to ja oceniam aktorstwo i urodę.

tomucho77

W przypadku aktorów też zwracam dużą uwagę na wygląd, ale tak czy siak staram się nie wystawiać ocen patrząc na to czy dany aktor jest mega przystojny czy też nie, no bo co z tego jeżeli ociekalby seksem i reprezentował mój wymarzony typ męskiej urody gdyby nie wykazywał się żadnymi umiejętnościami aktorskimi i nie umiał przyciagnąć swoją grą widza.

kilmenyy

Sorry że się w trące, ale tak fajnie publicznie oblewaliście się pomyjami, no i ja w związku z tym. Jak można odpuścić kolesiowi po jednym lipnym komplemencie szacun za piękne nogi ( wybacz nogi może masz zgrabne, ale z tego zdjęcia raczej ciężko to wybadać, no i ostre jest jakby ktoś je robił kalkulatorem ) Gość nazwał cię lezbą kazał żreć koper i czochrać bobra na rany Chrystusa weź się za jaja które na początku ten neodzieciak Ci przypisywał i jedż mu dalej po rajtach (od początku Ci kibicowałem:)

duit1

Pragnę ci przypomnieć że już się przeprosiliśmy parę postów wyżej, racz łaskawie przeczytać wszystko dokładnie i nie wyciągaj pochopnych wniosków.

duit1

Hm, jego komentarze nie były faktycznie pochlebne dla mnie i oczywiście mogłabym do dnia dzisiejszego wykłócać się i wyzywać go, ale po co ? Jaki jest cel tego? Tak nie wypada, jeżeli oczekiwałam aby przestał się tak odnosić w moją stronę, warto chyba zacząć od siebie. ;) Zresztą już rozmawialiśmy na PW i pogodziliśmy się.
Co do avatara- mam podobne zdanie do Ciebie, ja widząc go nie stwierdziłabym iż nogi są zgrabne, bo trudno ocenić, poza tym sama na ich temat mam zupelnie odmienne zdanie, ale jednak za komplement należało podziękować, prawda? ;p
Jeśli chodzi o kolory, nie zostały one przeze mnie przejaskrawione, idealnie tak właśnie wyszły na zdjęciu, urok lipcowych upalów. ;)

PS. Tak czy owak, dziękuję za kibicowanie :D

kilmenyy

Przepraszam, że przytoczę, ale gość napisał, gówniany masz awatar właściciela też nazwał gównem. Jak zatrybił, że jesteś laską zaczął się łasić. Takich rzeczy się nie wybacza jak szkopom okupacji, ale to Twoja sprawa.
Zazdroszczę rejsu i pozdrawiam, no i jeszcze jedno kobiety często mają negatywne mniemanie na temat swoich "walorów", a to tylko dlatego by słyszeć jak faceci mówią, że jest inaczej :)

duit1

Nie porównuj mnie do szkopów kabanie.

tomucho77

o widze że tu się ładnie podziało ;D

duit1

Jakby mnie tak w realu jakiś koleś potraktował to zapewne nie odpuściłabym tak szybko, ba- w ogóle bym nie odpuściła.
Ale to tylko wirtual, nie chcę już zniechęcać innych użytkowników do wypowiadania się, poza tym skoro Tomucho raczył mnie już przeprosić- myślę że taka sytuacja się już nie powtórzy. :) A ja z reguły staram się nie być pamiętliwa.
Co do tych "walorów"- ja już się na ten temat nie wypowiadam, żeby nie było że specjalnie czekam na pochlebne komentarze ze strony plci przeciwnej haha. :D
A co do rejsu to bardzo polecam, piękniejszych widków nie było mi dane jeszcze widzieć w moim jakże "długim" życiu. ;D
PS. Również pozdrawiam :):)

kilmenyy

I tym się właśnie różnią ludzie od ludzisków...

tomucho77

E tam, ja myślę że Duit rowniez nalezy do grona ludzi a nie ludzisk. ;D

kilmenyy

Jak bym ciebie złotko tak potraktował w realu jak powyżej to zapewne dostał bym sromotnie po gębie i musiał bym ciebie przepraszać na kolanach z kwiatami w zębach coś około miesiąca ?

tomucho77

Po gębie w najlepszym wypadku.
Tylko miesiąc? Chyba nie! ;p

kilmenyy

Swoja droga Ania Shirley potrafila nie odezwac sie ani slwoem do Gilberta przez 4 lata tylko dlatego ze nazwal ja marchewka, takze wyobraz sobie ile trwalyby Twoje przeprosiny. ;d

kilmenyy

A ile wynosi to w twoim pzrypadku gołąbeczko ?

tomucho77

Ta informacja chyba nie jest Ci potrzebna, no chyba ze znowu zamierzasz mnie obrazic aby pozniej przepraszac? ;p

kilmenyy

Nigdy przenigndy i żeby mnie krew nagła zalała i szlag jasny trafił jak bym miał cię kirdykolwiek obrazić...
a tak pytam z ciekawości bo piszę książkę o kobiecej wrażliwości i uczuciach...

tomucho77

No ja myślę. ;D
To niech ja w takim razie pozostanę zagadką, a co do książki którą rzekomo piszesz haha- życzę powodzenia. ;d

tomucho77

Ode mnie już dostała zasłużoną dziesiątkę.

tomucho77

Ładna to ona jest, ale piękno to wg mnie coś więcej niż ładna słodka buzia nastolatki. Niestety wygląda na głupiutką.

TheNaturat_2

Niestety mylisz się obejrzyj z nią wywiady a stwierdzisz że jest bardzo mądra !

tomucho77

Nie powiedziałam, że jest głupia, tylko że wygląda na głupią ;)

TheNaturat_2

A ja powtórzę obejrzyj z nią wywiady a stwierdzisz że nie wygląda na głupią.

tomucho77

Dzięki, nie mam zamiaru ;)

tomucho77

Ohh brzydkie nudne polki wyklocaja sie z jakims forumowym pionkiem bo podoba mu sie kobieta ktorej zadna polka nie dorasta i nigdy nie dorosnie do piet. smieszne

Shinichi

Nigdzie nie napisałem że Polki nie dorastają Jej do pięt i dzięki za uznanie Jej urody i ocenę 10/10 :)

tomucho77

Cóż kolego nie sposób nie przyznać ci racji Japonki ogólnie jako kobiety są ładne i zachowują dziewczęcą urodę nawet do 40tki.

Tagan

:)

tomucho77

azjatki sa brzydkie,byłem w seulu i tokio to widziałem,oczywicie aktoreczki w mediach sa sliczniutenkie az do obrzygania,ale tam wiekszosc kobiet to slodkie ,infantylne istoty

snickers2013

A możesz mi wskazać jakikolwiek inny kraj w którym nie ma podobnej sytuacji ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones