Oingo Boingo

6,0
6 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Oingo Boingo

Wierzcie lub nie, ale kiedy ktoś kto fioła na punkcie tego zespołu nie gada praktycznie om niczym tylko o tym, to robi się niedobrze i się za cholerę już nie polubi :((

Sergi_van_Oli

I dobrze! Po tym, jak się zachowujesz w "życiu prywatnym", a raczej co się z tobą stało po długim czasie odizolowania od nas ja też cię nie polubię. Po prostu odwaliło ci na całej linii.
I wcale mi nie zależy, żebyś polubił Oingo.
I nie gadam tylko o Oingo.
Teraz ci będę truć dupę JTHM *zło*

Sergi_van_Oli

Paaaanie, ja nigdy nikomu z reala nie nadawałam o Boingo, mimo tego że się może tak wydawać. Od miesięcy mam pewien problem- prawie każda rozmowa ze mną ma podtekst bądź temat p o l i t y c z n y, i to przeze mnie, zaskakujące, prawda?
Od zawsze mój gust muzyczny był odstający od gusta znajomych, więc nie chwalę się tym czego słucham. No chyba że ktoś podejdzie do mnie i powie: "Tenderel, tyś moją idolką, jak ty to robisz?...".
Internet- cudne medium, ponieważ fanów Boingo można szybko znaleźć.

Tender_L

Witam w klubie, Tender :D Też nie mam z kim pogadać w realu XD

Arshana

Och ciężkie jest życie Boingoloida, lallalalala la la XD

Tender_L

Wniosek wysnuwamy prosty: Trza Boingloidów zebrać kiedyś w kupę na zlocie albo coś ;)

Arshana

Ja tam juz nikomu nie nadaje o takich rzeczach pokroju mojego gustu... jak zaczne coś mowic chodzby o Elfmanie, spotykam się z zimnym spojrzeniem ze strony moich przyjaciolek... Najlepiej w ogole mowic mało o sobie, zeby nie spotkać sie ze stwierdzeniem "o czym Ty w ogole mowisz??"... W dzisiejszym świecie malo jest ludzi znających sie na rzeczy, nie wspominając o bezgusciu... Moim marzeniem jest poznac osobiscie kogos Naszego pokroju:D

zgelka

Hyh :D A gdzież Zgiełka mieszka...? 8D Może Boingloidzi mają szansę na meeting? xD

Arshana

co do meeting'u, to jestem chetna;D Ale mieszkam w Radomiu...

zgelka

Świetnie :) Dla Boingloida mogę dojechać xDDDDDD Serio! Tylko muszę się z panną Zgełką bliżej poznać, I mean rather gg. 1762913

zgelka

Mogę spokojnie dojechać i się z Siostrą spotkać (a trzeba wiedzieć, że dla Ghosty/Duszka jechałam specjalnie do Poznania 8D) :) Tylko trza ustalić i bliżej się poznać, żeby jakiś pedofilowskich podejrzeń dla obu stron nie było xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jakby co moje gg to 1762913.

Arshana

Kurna, coś się pochrzaniło 8D Dałam dwa posty, bo mi się nie wyświetlał ten pierwszy XD

Arshana

No tak... nie pomyslalam... pedofil przeciez moze sie nawet podszyc pod wspanialego burtoniste, boingologa... takze jak ktos jest pedofilem, to niech sie przyzna!!

zgelka

"Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie ekranu"- hmmm?
Na pewnym Burtonistycznym forum pewne dwie Brytyjki myślały, że ja jestem Dannym Elfmanem ukrywającym się za maską "innocent Polish girl". Szkoda, że to nie była prawda :P

Tender_L

bo przecież fajnie by było być Dannym, Tima by się znało....

Tender_L

Tenderel, ładnie! Za Elfa Cię wzięły? 8D

Arshana

Tak, one osądziły, ze to niemożliwe, żeby "fangirl" mogła posiadać "prawie wszystko" związane z Boingo. Jeszcze brakuje tu dyskryminacji narodowościowej... Dochodzi do tego wybujała wyobraźnia (pewnie z ilości przeczytanych/napisanych fanficów) i niesamowita chcica na Elfmana. I materiał na teorię spiskową gotowy :P Kurde, aż mnie wtedy zatkało.

Tender_L

Najlepiej byloby byc Ciocia Helenka- Znasz Tima (i to jak...), za Elfcia, no i plci nie zmieniasz ;D

zgelka

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tam. Ciotką Helenką to by była straszliwa pouksa na Elfa. A ja nie chcę rozbijać państwa Burton 8D
Najlepiej to być ciotką Bridget!

Arshana

E tam od razu rozbijac... jakos by sie to polączylo xD

zgelka

O Kurrrde!!! Zapomniałam przy okazji wspomnieć, że jednak można autentycznych Elfmanów w internetowej przestrzeni spotkać!
(jak nie jesteście zarejestrowani na imdb.com, to nie zaszkodzi, by to zrobić)
http://www.imdb.com/name/nm0253320/board/nest/39350513?p=1
Myślcie sobie co chcecie, ale ja wierzę, że to jego Richardowska mość była mi łaskawie odpowiedzieć. W końcu to kultowy reżyser klasy B (a może niższej...), więc naprawdę może mieć trochę czasu na buszowanie po sieci ;)

Tender_L

Fakin szit za przeproszeniem, Richard Ci odpowiedział?! *__*
Łoł, siostra, nie no, mówiłam, że ty do tych Burtonowskich spraw masz jakiegoś farta, że ho ;)
Co do zlotu; robię raban w przyszły weekend. Wszystko zaplanowałam i teraz naprawdę się muszą zgodzić.

Tender_L

Czytałam tego posta i wydawał mi się autentyczny :)
Nieźle, muszę do niego coś maznąć w najbliższym czasie... Chodźby dlatego, by poszerzyć moje wątłe perspektywy na Burtonomaniactwo czy Elfmanomaniactwo ;)
I ZDOBYĆ OD KOGOŚ TEN PIEKIELNY FORBIDDEN ZONE!
W każdym razie przyjemnie, że Elfo się zarejestrował na IMDb :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones