Olga Kurkulina

7,0
298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Kurkulina

Czy ona na prawdę jest tak dobrze zbudowana , czy ją tak edytowali po prostu ? :D Świetny akcent
na serio jak ze Specnazu haha

JNike79

A jednak :) Na youtube jest jej trening . Niesamowita . Jestem pod wrażeniem :D

JNike79

W końcu nie tylko faceci potrafią przez lata hodować tak imponującą masę mięśni.

Skandal

No właśnie

Skandal

Świetnie się nadaje do tej roli :)

Skandal

Przez lata? Przecież widać, że koks czy odpowiednik dla kobiet bity był w dupsko. Teraz trochę zeszło, bo pewnie na stare lata tylko od czasu do czasu na podtrzymanie formy. Zobacz sobie jaki to był potwór jak była młodsza. Taki Arnie w wersji damskiej.

JNike79

zajebista

Movie_Crash_Man

Pewnie jej wyrósł mały ptaszek od tych sterydów. Fuj fuj fuj

czlowiek_z26

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Olga wzorem sportsmenek z NRD zażywała sterydy w celu uzyskania takiej masy mięśniowej?

Skandal

Na takiej podstawie, że na nią popatrzyłem. Jeżeli myslisz, że kobieta nabierze takiej masy mięśniowej, (której nie powstydziłby się facet- kulturysta) przy pomocy samych ćwiczeń "na sucho" to jesteś po prostu naiwny. Przecież to chodzący testosteron, natura tak nie działa. Tak działają sterydy.
Z resztą to jest normalne w świecie zawodowych kulturystek, jeżeli chcą coś osiągnąć to muszą zażywać... zainteresuj się tematem to dowiesz się , że mam racje

JNike79

50k na tydzień ...plus wydatki to mnie zabiło.

terron

w gułagu zjadła współwięźniarki xddddddddddddddddddddddd

JNike79

A fe straszna koksiara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones