Olga Omeljaniec

6,8
798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Omeljaniec

Taka fajna dziewczyna chyba , że info o pierścionkach w siłowni to wrzutka medialna żeby wypromować kolejna celebrytkę od siedmiu boleści.

ajron1960

Naprawdę jej współczuję. Cała "kariera" zrypana jednym, głupim wyskokiem. A biżuteria OKROPNA była☺

ILoveMyKitchen

Nie wiem, czy kradzież biżuterii za 50 tyś zł, przez 31-letnią kobietę można nazwać głupim wyskokiem...

glazu

Stare powiedzenie mówi "znalezione nie kradzione", leżało na parapecie, bezpańskie, to wzięła żeby się nie zmarnowało. :P

taomoguei

za to w twoim przypadku to ewidentnie szare komórki się marnują.

the_men_from_okinawa

A tobie kretynku słowo sarkazm jak widać jest obce.

ajron1960

Piszą o niej, a tu już spory sukces.

ajron1960

Kryminany zarzut dla zlodziejki to zadna wrzutka medialna tylko fakt. Powinna isc za to do puszki ...

ajron1960

Ja się mogę założyć, że ta franca co zgubiła ten złom za 50 tyś, na pewno by nie wypłaciła jej znaleźnego w postaci 5 tyś ... Jednym słowem żałosna jest ta cała sytuacja ...

Lucek_3

trochę mylisz pojęcia, właścicielka NICZEGO NIE ZGUBIŁA - tylko zostawiła w konkretnym miejscu, więc biżuteria nadal powinna być tam, gdzie właściciel ją zostawił, albo w recepcji klubu.
mało tego, przez kilkanaście tygodni wisiało ogłoszenie o domniemanej zgubie, ale jak na złość "aktoreczka" zapewne nigdy się nie przyjrzała co jest tam napisane...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones