Oscar IsaacI

Óscar Isaac Hernández Estrada

7,9
48 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oscar Isaac

Poza grą na dużym ekranie, nie jest mu obca obsługa instrumentu oraz wokal.

Rob_Rock

dokładnie ziomek tylko frajernia go nie docenia;)

tyskacz87

Lubisz smędzenie - słuchaj do woli.

użytkownik usunięty
Krzypur

Ja tam wiem ze przez niego patrick stewart jest lysy;)

Rob_Rock

Chciałam jeszcze zauważyć, że świetnie tańczy. Patrz: Ex Machina.

Rob_Rock

Trochę drewniany i na siłę promowany na nadzieję kina.

moscu

Dokładnie! Lubię go i cenię, to choć wszędzie ma nieeco inną rolę to łącze je ta jedna cecha... eh

moscu

Zobacz sobie "sceny z życia małżeńskiego". Szybko zmienisz zdanie. To co tam pokazał dało mu wielkie poważanie wśród krytyków i widowni. Dawno żadna produkcja mnie tak nie przeorała emocjonalnie.

nata1909

Zobaczę, jest na mojej liście

Rob_Rock

Cześć! Jeśli jesteś fanem / fanką Oscara Isaaca, to zapraszam do dołączenia do naszej facebookowej grupy. Budujemy społeczność polskich fanów. Znajdziesz tam m.in. świeże informacje o jego najnowszych publicznych wystąpieniach i imprezach okołofilmowych, na których się pojawił, nowe projekty filmowe nad którymi obecnie pracuje i jego plany zawodowe na przyszłość.

Grupa skupia się na życiu zawodowym i prywatnym Oscara - jednak nie chodzi tu o tanie plotki z pudelka, a o ciekawostki z jego życia prywatnego, którymi kiedyś zdecydował się podzielić publicznie, np. przez udzielanie wywiadów lub social media. Pudelkowe plotki i tanie sensacje nas nie interesują.

Znajdziesz nas, wyszukując grupę na Facebooku, wpisując "Oscar Isaac Fanklub" (tak, fanklub przez "k"). Pierwsze zdanie w sekcji informacje o grupie brzmi:
"Budujemy społeczność polskich fanów".
Wkleiłabym link, ale wtedy filmweb mógłby zablokować komentarz za niezgodność z regulaminem. No i zawsze to bezpieczniej samemu znaleźć grupę, niż klikać w jakieś nieznane linki :) Zapraszam!

Nawet jeśli nie jesteś specjalnym fanem Oscara, a po prostu lubisz oglądać jego filmy, to i tak zachęcam do dołączenia. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji na jego temat i być może w ten sposób zostaniesz jego fanem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones