Oscar IsaacI

Óscar Isaac Hernández Estrada

7,9
48 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oscar Isaac

Ile on ma wzrostu??? Bo na niektórych stronach piszę że ma 174 cm, a na innych że ma 182 cm. WTF??? To przecież duża różnica, może ktoś z was wie??? Jeśli tak to napiszcie mi to w odpowiedzi plz...

lol_24

Nie znam odpowiedzi, ale wygląda raczej na 1,74 cm jeśli spojrzeć na niego w porównaniu z innymi aktorami i aktorkami. Np wyglądał na niższyego od Abby Cornish która ma coś ponad 1,7 cm a wyższy od Kate Mara, która ma niewiele ponad 1,6 cm. Wiadmowe, że wszyscy aktorzy zawyżają swój wzrost, ale aż tyle? Wg mnie na bank nie przekracza 1,75cm.

EwaMonika

Wiesz co, głupia sytuacja! Niedawno myślałem że Max Von Sydow mierzy 192 cm wzrostu, a Oscar Isaac 182 cm wzrostu.Tak więc myślałem że Max Von Sydow jest od Oscara Isaaca tylko o 10 cm wyższy. A tymczasem okazało się że Oscar Isaac mierzy 174 cm wzrostu, a natomiast Max Von Sydow 194 cm. Tak więc okazało się że Max Von Sydow jest od Oscara Isaaca nie 10 tylko 20 cm wyższy :0
Dziwna sprawa... No a ty co o tym wszystkim sądzisz???

lol_24

Na stronie celebheights jest podany wzrost. on ma 5 stóp i 7.5 cala, czyli 171cm.
W google mozesz wpisac oscar isaac height i pierwszy wynik to jest ta strona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones