Patrick John Flueger

7,3
1 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick John Flueger

W mojej klasie wszyscy powiedzieli ze Patrick jest okropny. A ja uważam ze jest świetny. I niech mi rękę utną jeżeli tak nie jest. =* Patrick jest fajny i świetnie gra.

hogata_5

Chyba za bardzo polegasz na opinii innych. Jeśli innym się ktoś nie podoba, to nie znaczy, że Ty też masz go nie lubić. I oczywiście na odwrót...

Nymphalis

Spoko koleś, supcio gra w 4400!! tylko ten jeden film z nim ogladalam, ale i tak przez to nie zmienie swojego zdania;P
Pozdro;*

hogata_5

u mnie laski też twierdziły, że Patuś jest brzydki...;/
on brzydki????
dla mnie to miłość od pierwszego wejrzenia...=))
ale za chwilę wylookam kolejnego kolesia, i Pete zejdzie na 2 plan..;(
ale póki co - trzyma pozycje nr 1 ;>;>
Wenny ze "skazanego na śmierć", go gonił ostatnio...;PP
ale Patuś sie nie dał...=]
heh...;]
za chwile sie wreszcie będe mogła na niego ponapalac...;O
mua mua =**

ings

Och, dziewczyny :) <uśmiecha się lekko, bo przecież też doń należy>

swoją drogą ciekawe zdrobnienie: "Wenny", dotychczas spotykałam się tylko z "Went" i "Wenty" ;P

Nymphalis

Pyszota:):):) Ma sliczniutkie oczka i fajnie wyglada, kiedy kogoś pociesza. Taki słodki:) Ma tylko takie głupie zdjęcie na filmwebie... A szkoda, bo widziałam ładniejsze...

użytkownik usunięty
Nymphalis

Nymphalis: Weeny, prawie jak Winnie xd
Nie oceniam. ^^

hogata_5

Patrick jest boski:****u mnie w klasie tak nie uwazaja!dobrze,ze nie jestes taka jak twoja klasa i dostrzegasz piekno he he:)to.......ciacho najpiekniejsze swiata:)))

pam01

nooo ;) po prostu sie na kolesiach znam ;))
a zdrobnienie "wenny" jest mojej twórczości =]=]
pozdrowienia dla wszystkich fanek [i fanów też] porządnych kolesi =*

hogata_5

słodziusi :), ale jak dla mnie to czegoś mu brakuje. Nie to co Michealowi Shanksowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones