Patrick John Flueger

7,3
1 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick John Flueger

Pierwszy raz usłyszałam o nim przy okazji filmu "4400"... potem obejrzałam chyba wszystkie fotki i tak zostało:D sama słodycz!:*

_Eve_

zgadzam sie :] on jest taaki słudziutki że po prostu idzie sie zakochac :D

Piranha

niooom...słodziutki., :D
i w sumie ma tylko 24 lataka :D

Piranha

no jest fajny. I świetnie gra... Naprawdę jest słodki...

_Eve_

Oczywiście zgadzam się z wami, Patrick jest świetny!

_Eve_

zgadzam sie ze wszystkimi is perfect;p mozecie mi podac jakiej linki z jego fotkami?? plis;p

Agniesia99

Fajny chłopak, fajny :)

To moje dwa ulubione zdjęcia Patricka z fikuśną fryzurką:
http://i61.photobucket.com/albums/h66/missannet/55711660.jpg
http://www.spacecast.com/images/Interviews-Reviews/patrickflueger1.jpg

Coraline_Jones

Litości!!! Przecież on wyglada na nich strasznie... Ale to tylko moje skromne zdanie. Ma o wiele fajniejszych fotek - i zdecydowanie lepiej mu w krótkich włosach ;)

Coraline_Jones

Litości!!! Przecież on wyglada na nich strasznie... Ale to tylko moje skromne zdanie. Ma o wiele fajniejszych fotek - i zdecydowanie lepiej mu w krótkich włosach ;)

Coraline_Jones

Te foty mogą być;P Ale może macie jakieś inne "normalne"??? Ta fotka która znajduje sie na początku jest beznadzijejna!Pliska zmiencie ja!! pozdro dla Premsi;*

Agniesia99

A mnie właśnie się podoba z zarostem i w nieco dłuższych włosach, choć przyznaje że te zdj co dałam i ten fryz jest dość orginalny;). Wygląda na nich na starszego niż w serialu a tam jest troszkę boysbandowy.

_Eve_

Trochę dziwnie mu w tej fryzurze wolę go w krótkich włosach ale on jest prześliczny widziałam go tylko w 4400 szkoda.

patrycja1014

śliczniutki:*** ciacho mniam:*
:**** koffam

Anita18

Ale wy jesteście puste :) Oceniacie facetów po wyglądzie jakby to była wartość faceta i
do tego piszczycie do aktorów...najbardziej rozwiązły typ faceta obok piosenkarzy na tym świecie.
Rozumiem, że wy głównie co macie do zaoferowanie to urodę, seks i uczucia,
bo mało facetów docenia inteligentne, fajne, interesujące i wartościowe kobiety.
Ale facetów oceniać po wyglądzie jak wygląd faceta ma nijak to atrakcyjności męskiej to śmieszne :)
Mężczyzna przecież ma zapewniać bezpieczeństwo i emocje kobietom.
Lecicie na facetów pewnych siebie ..bogatych...towarzyskich...przystojnych,
czyli na cwaniaków, egoistów, bajerantów, próżnych facetów,
a potem jesteście traktowane jako zabawki do seksu na raz czy kilka razy, układy bez zobowiązań,
a jak związek to nie ma o was starań, jesteście zabawkami do seksu, sprzątaczkami, kucharkami,
jesteście okłamywane, zdradzane, a wy jeszcze wybaczacie i atakujecie kochanki zamiast faceta :)
Ach tak przecież to czyny określają ludzi, a one mówią przez wasze wybory przecząc
waszym słowom, że "lubicie złych facetów, którzy nie starają się o kobietę tylko traktują ją z góry,
a dobrych facetów spławiacie i z czasem sprawiacie, że też stają się złymi facetami" :):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones