Patrick Schwarzenegger

Patrick Arnold Shriver Schwarzenegger

7,1
1 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Schwarzenegger

NIebywałe podobienstwo o ojca. Moze nie postura,ale twarz sklonowana.

mateos8

A no, udał im się nawet

mateos8

Coś Ty. On to geny Kennedych - polityka czeka na niego. Drugi syn Arnolda z gosposią to tak. Nawet testy DNA nie potrzebne...

mateos8

Ładniejsza wersja ojca. Z kolei jego brat jest bardziej podobny do Kennedych.

mateos8

Zupełnie nie podobny do ojca. Gdybym nie zobaczyła nazwiska, to nie wiedziałabym kim jest, zdziwiłam się, że jest jego synem.

ewelina_m

O moj ... Wiec wspołczuje "widzenia" :D

A teraz serio, powazne to było stwierdzenie, czy akcja wytresowanego trolla??

Bo jesli wszystko odbywa sie serio, to trzeba byc niespelna rozumu, zeby podejrzewac te klony o brak pokrewieństwa......

mateos8

Serio, akurat znam się na podobieństwach i już pomijając wątłą posturę syna, to nawet jak się dłużej przypatrzeć, to podobieństwa nie widać. No chyba, że zobaczyć zdjęcie młodego ojca, albo jak syn się zestarzeje, to wtedy może :D

ewelina_m

No mega sie znasz na podobienstwach XD Jak młody ma identyczne rysy, układ całej twarzy - ust, oczu (praktycznie klon), nawet głos... Jedyne co moze zaburzac odbiór to postura, wszak Arnold jakiego znamy od początku zawsze był kulturystą, a młody jest "normalny"... Znam sie na podobienstwach + nie widze podobienstwa pomiedzy Arnoldem a Patrickem = nic sie nie znasz na podobienstwach. Dziekuje i pozdrawiam ;)

mateos8

Nie ma to jak wyrazić swoje zdanie i zostać zjechanym :) Nie każdy musi widzieć podobieństwo. Może gdyby młody przypakował... oczy fakt ma podobne, jak się dłużej przyjrzeć i jak obejrzeć fotki z młodości ojca. Po prostu taka chudzinka z niego, że gdyby nie nazwisko, to bym o nim nie wiedziała.

ewelina_m

No i tak juz jest inna gadka... Swoje zdanie to zawsze swoje zdanie, jak je wyrazisz publicznie to ktos je moze znegować. Chyba,ze bedziesz je sobie pisała w office czy innym paintcie i zostawiala dla siebie... Druga kwestia, to oczywiscie, ja tez nie byłem, nie jestem i nie bede wyrocznią ;) To tez tylko moje zdanie - takie jak i Twoje. W tej kwestii akurat dla mnie zdaje sie byc formalnością, ale że nie traktuje siebie jak proroka, wiec margines kazdemu zostawie :) Nie mam wątpliwosći co do ich podobienstwa, a nawet czegos a'la klon, ale żeby nie narzucać Ci swojego zdania, na zakonczenie, po prosze Cie tylko o wpisanie w google dwoch panów na raz i ostateczne skonfrontowanie ich podobienstwa :))
"
Ps. 'Nie ma to jak wyrazić swoje zdanie i zostać zjechanym :)" - No prosze Cie ;) Przestan, jesli to jest dla Ciebie zjechaniem, to naprawde, nie zakładaj wiecej żadnych kont w necie, bo to jest naprawde jeden wielki syf :)

mateos8

Coś wiem o necie, bo trochę już żyję na tym świecie i to prawda, jest to syf :) Nawet nie wiedziałam, że on ma syna, stąd też moje zdziwienie. A aktor przystojny, już wcześniej go widziałam w innym filmie, ma dość delikatną urodę.

ewelina_m

Ale widzisz, już zupelnie odbieglismy od przewodniego tematu, a nawet konfrontacji bardziej :) No ale... Przyjaznie już Cie traktuje i niech sie tak to skonczy :) Oblukaj ich jeszcze raz i.. i co..I Pozdrawiam :) MIłego :)

mateos8

Fajnie, że się dogadaliśmy na poziomie, nie każdy potrafi tak zakończyć :) To jest serwis o filmach, ludzie oglądają by się rozerwać, umilić czas, przedyskutować obejrzany film i nie chcą wszczynać kłótni, przynajmniej większość :)

ewelina_m

Ciesze sie jak najbardziej :) Jesli ktoś sie mianuje defincją "człowiek" to nie tylko powinien potrafic, ale i MUSI sie umiec dogadac... No chyba ,ze jest chorym czubem.

mateos8

Oj uwierz, w życiu spotkałam bardzo wiele takich osób, które znają tylko przekleństwa, agresję, hejt i wszystkie te najgorsze cechy. Największa wylęgarnia ich jest w internecie, ale i w życiu zdążyłam doświadczyć na własnej skórze podłe zachowania i przykrości ze strony dzieci i młodzieży. Dorośli też potrafią brzydko się zachować, ale to główne w internecie tacy odważni, dlatego jeśli mam z kimś dyskutować, to z dorosłą osobą na poziomie.

ewelina_m

https://fitnessvolt.com/wp-content/uploads/2019/04/arnold-schwarzenegger-with-so n-patrick.jpg

ewelina_m

Ja również gdyby nie zobaczył nazwiska, nie wiedziałbym, że to jego syn...Nie widzę tu większego podobieństwa na pierwszy rzut oka.

Bokciu

No więc właśnie, nie każdy widzi podobieństwo :)

ewelina_m

Absolutnie się zgadzam akurat ze wszystkich trzech synów to do Arnolda jest tylko jeden podobny ten z gosposią. Ludzie chyba zbyt emocjonalnie do tego podchodzą nie ma nic złego nie przypominać swojego starego.

mateos8

Zero podobieństwa to nie Arniego bachor znaleziony na planie filmowym i tak się został

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones