Patrycja MarkowskaI

6,5
107 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Patrycja Markowska

Ładna kobieta a zarazem utalentowana piosenkarka - z teraźniejszych topowa w kraju pod względem właściwości i umiejętności wokalnych, profesjonalne teledyski na światowym poziomie a do tego urodzona pod szczęśliwą gwiazdą (magiczna data). Szkoda że mając tak wspaniałą piosenkarkę naród polski zdecydował się ostatnio na organizowanych w kraju Euro na Oceane . Patrycja jako wykonawczyni hymnu byłaby świetna, nawet gdyby coś jej wypadło lub odpukać zaniemogła znalazłaby się inna Polka zastępcza lepsza od zaproszonej z zagranicy wokalistki - Paulina Ignasiak. Także Anitka Lipnicka gdyby nie była w średnim wieku mogłaby fajnie namieszać przy takim przedsięwzięciu. Także drodzy rodacy i rodaczki jeżeli w najbliższej Eurowizji chcielibyście zobaczyć Polskę co najmniej w pierwszej trójce zwycięzców to dwie pierwsze kandydatki są w tym kraju nie do zastąpienia a i Anitka miałaby niemałe szanse ze swym niepowtarzalnym, ciepłym i słodkim głosem...

Bengal_Tiger

Witam Bengalskiego Tygrysa, przyjaciela znad morza :-). Posiadam podobne zdanie do Ciebie Martinusie co do talentu i właściwości głosowych wymienionych wokalistek i jeśli dobrze pamiętam naszą letnią wieczorną rozmowę w pewnej bacówce w Karkonoszach to chyba chwaliłeś młodą, zgrabną, delikatną chudzinkę Sylwię Grzeszczak (jako zwiewną i utalentowaną Polkę) jak i kobietkę niezwiązaną z muzyką, chodzi o śliczną modelkę i aktorkę Marysię Góralczyk. Pozdrawiam i składam wyrazy szacunku.

Socrates_Fm

Hej "Sokratesie", zaszedłem po paru miesiącach urlopu od Filmwebu na portal a tu taka miła niespodzianka, sam mędrzec ze Szklarskiej Poręby się przypomniał po kilku latach - miłe. Tak - zgoda, Maria jest delikatna i zjawiskowo ładna a Sylwia obok wymienionych przeze mnie wokalistek także mogłaby z powodzeniem reprezentować nasz kraj na międzynarodowym konkursie. Dzięki za pozdrowienia.

Bengal_Tiger

Cała przyjemność po mojej stronie. Gdybyś po wakacjach gościł na południu kraju daj znać, zorganizujemy jakieś klimatyczne posiedzenie w ogrodzie przy wspomnieniach i pieczonym mięsiwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones