Paul Bettany

8,0
32 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Bettany

Jestem wprawdzie hetero ale uważam że ostatnio Paul Bettany wyprzystojniał. Chociażby na tym zdjęciu całkiem przystojny z niego gość.

pawcio911

Fakt - przystojny jest ;))

użytkownik usunięty
gwell

Fakt:D

pawcio911

Bo Paul jest jak wino - im starszy tym lepszy:P

pawcio911

Wygląd wyglądem, ale za taki głos to ja bym się dał pokroić...

Pinokio1983

I to jest cudowna, nieczesto (niestety) spotykana postawa mezczyzny - zauwaza zalety w innych mezczyznach ;)

gwell

To się nazywają jaja...
Mężczyzna musi być dosyć pewnym siebie, by w męskim gronie komplementować innego faceta ; )

gwell

dokładnie, zgadzam się i szanuję :)

Pinokio1983

Wiesz, że ja też zwróciłam uwagę na głos:P:P po prostu ma nieziemski i tak specyficznie mówi...

Pinokio1983

Można oszaleć, jak się go słucha :)

Cout

Owszem można oszaleć :P Właśnie oglądam Iron Mana 2 i strasznie, chciałbym mieć takiego Jarvisa właśnie dla głosu Paula Bettany'ego ;) Muszę też stwierdzić, że fakt iż odrobinę sepleni (nie bijcie on naprawdę odrobinę sepleni xD) dodaje jego głosowi wyjątkowości
Co do wyglądu: Paul jest tak brzydki, że aż piękny jak to stwierdziła moja Matka podczas oglądania Atramentowego Serca :P Muszę się z rodzicielką zgodzić. Facet ma w sobie to Coś, a Jego mimika jest obłędna xP

Dark_Incubus

tak brzydki, że aż piękny? jest OBŁĘDNIE ATRAKCYJNY!

szarlatan_jamayka

Cicho bo się wyda, że mi się facet podoba :P

Pozdrawiam :))

pawcio911

Choćby nie wiem jaką miał charakteryzacje zawsze poznam go po głosie i nosie. Z wiekiem (nie tym od trumny xD) coraz większy przystojniaczek :) W "Inkheart" był rewelacyjny!

pawcio911

zgadzam się z wiekiem jest coraz przystojniejszy , do tego jest świetnym aktorem
ma w sobie coś charyzmatycznego

pawcio911

A mi się najbardziej podobają jego oczy. Śliczne są

pawcio911

Z rudego stał się blondynem, ot cały sekret przystojności ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones