Paulina Chruściel

7,1
1 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Chruściel

Talent, wielki talent! Niesamowita w roli Eli. Tyle gwiazd w tym serialu, ale ona jest intrygująca jak Mateusz- Tomasz. Wspaniała osobowość, przepiękny ciepły głos, a oczy... nikt takich nie ma, przepiękne, jak mojej mamy. Czy jesteście ślepi na kunszt-perfekcję i piękno... krytykanci. Paulinko- Elunia trzymam za Ciebie kciuki. Dobrze, że pojawiasz się u mnie w domu codziennie

elizka_52

No i ja chcę dołożyć trzy kamyki do tego ogródka. Przywróciła mi wiarę w polskie aktorstwo jak za dobrych czasów. Dzięki naturalności, ciekawości, i temu błyskowi w oku stała się aktorką, którą cudownie się ogląda i chce się więcej oglądać twojej gry aktorskiej. Pewnie się znajda sceptycy, ale ilu jest takich aktorów, aktorek, szczególnie polskich, którzy potrafią zaciekawić i pokazać to coś. A to właśnie to coś ulotnego jest u niej najważniejsze, ręce same się składają do oklasków. Oglądam serial i to jest moje 20-kilka odcinków, wspaniałych przeżyć z Pauliną Chruściel. Chciałbym się zapytać gdzie byłaś przez te wszystkie lata, gdy cię nie było, ale w końcu się doczekałem i mogę zobaczyć aktorkę ponadprzeciętną. Dla mnie na dzień dzisiejszy pokazałaś fajny warsztat aktorski i sprawiłaś wiele radości i nawet nie wiem skąd się to bierze, a przecież chyba w filmach o to chodzi. Jesteś prawdziwą aktorką i trzymam za Ciebie kciuki, za prawdziwą Paulinę Chruściel.

alcons

Gdzie była przez te wszystkie lata? A choćby w "Lini życia" :) To w tym serialu mnie zauroczyła, a w "Singielce" tylko potwierdziła, że jest świetną aktorką :)

elizka_52

Jest prześliczna i wydaje się być bardzo ciepłą, sympatyczną osobą. Podoba mi się, że może grać w komercyjnym serialu, robić to dobrze i nie wycierać się po ściankach, nie wydawać biografii napisanej przez ghostwritera, nie łazić po programach śniadaniowych, nie maszerować z kodami/przeciwko kodom, prezydentami/przeciwko prezydentom czy dziewuchami/przeciwko dziewuchom. Mądra babka i tyle.

Lotta_Rosie

Znaczy co? Mądra osoba nie może protestować przeciwko bezprawiu udającemu prawo?

użytkownik usunięty
elizka_52

Buhehehe aktorka dwoch seriali i koniec kariery D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones