Paulina Holtz

5,8
1 060 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Holtz

Bardzo atrakcyjna, jeśli miarą atrakcyjności uczynić wiecznie aktualną konwencję serialu
"Klan", w którym do postaci Paulina Holtz ciągle smalą cholewki różni mężczyźni. Ja nie
panimaju. Chyba zacznę robić karierę medialną jako np. "tought guy" w typie Johna Rambo.

To prawda trochę, bo mało która kobieta - nawet bardzo atrakcyjna - cieszy się aż takim zainteresowaniem. Sądzę jednak, że pani Paulina ma prawo się podobać. Uważam, że obecnie prezentuje się znacznie lepiej niż gdy miała 20 lat, a poza tym wygląda młodo jak na 37 lat. Może to nie wielka piękność, ale całkiem ładna jest.

rafal4792

Zgadzam się, czas łagodnie się z nią obchodzi. Ma taki typ urody, że ciągle wygląda młodo (chociaż nie twierdzę, że osoba w wieku 37 lat nie jest młoda).

boolion

Coś w tym jest. Ostatnio widziałem pierwszy odcinek Klanu i kto z aktorów którzy grają do dziś się nie zmienił albo zmienił najmniej?? Paulina Holtz. A w początkach serialu miała przecież 20 lat. I mając 40 wygląda tak samo.

rafal4792

Boska jest. Mhm. Playboy...
No ja bardziej nie mogę zrozumieć powodzenia Marty Mostowiak w M jak Miłość. Ma więcej facetów, a jest mało atrakcyjna.

Mowiacy_do_reki

Nie no boska to zdecydowanie przesada xd Co do martusi z mjm do rzeczywiście science-fiction

rafal4792

http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/roz1759351.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones