Paweł Królikowski

7,4
12 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Królikowski

Co on robi w jury tego programu? Najbardziej zbędna postać w tym programie. Ocenia tylko wg swojego gustu muzycznego, co oznacza polskie hity z czasów PRL a nie wykonanie. W ogóle jest nieobiektywny. Pracuje w telewizji, w programie rozrywkowym to powinien zgłębić twórczość artystów w jakich mają się wcielać uczestnicy a on tego nie robi. Ciągle wali jakieś wpadki np powiedział o Sealu ,że to artysta z USA. Jak się pracuje w takim programie to przeczytanie podstawowych informacji o jakimś artyście na wikipedii to nie jest wielki wyczyn. Po za tym ciągle robi jakieś seksistowskie uwagi. W pierwszej edycji to aż się ślinił na widok Pietruchy. Do tego nie potrafi wygłosić jakiejś merytorycznej opinii. To co on mówi brzmi jak bełkot pijaka pod sklepu. Tam na jego miejscu to mógłby siedzieć każdy. Jako aktor nadaje się tylko do trzech ról A) menel B) szef molestujący pracownice c)pedofil.

FearTheRipper

jako aktor jest dobry i jako juror też, jako juror jest super i nie wiem czego się go czepiacie ma doświadczenie muzyczne ponieważ gra na gitarze, dobrze śpiewa, a do tego ma wiedzę muzyczną na temat piosenek albo piosenkarzy, stoję po jego stronie ponieważ sama jestem miłośniczką muzyki polskiej i światowej trochę też i sama mam wielką wiedzę muzyczną na temat piosenek lub piosenkarzy czy piosenkarek, mimo że od 2 lat zaczęłam się tym interesować dzięki ,, Jaka to melodia?", serialowi ,, Anna German " i dzięki wywiadom z niektórymi piosenkarzami/ piosenkarkami, od 2 lat zaczęłam się tym interesować a mam wielką wiedzę na ten temat, wcześniej też się interesowałam ale sporadycznie, a teraz na bank.

kinomanka_13

Uspokój się Antek.

FearTheRipper

A jakiś Dj Adamus (kto to w ogóle jest?) czy Katarzyna Figura są lepsi? To program rozrywkowy, a w takich w jury zwykle są profesjonaliści przemieszani z celebrytami. Nie wiem, jaką Paweł Królikowski ma wiedzę o muzyce, za to ma niesamowitą klasę, która z niego wręcz emanuje, dzięki czemu podnosi poziom wypowiedzi jury, a moim zdaniem również całego programu.
A poza tym zwyczajnie miło go posłuchać, z tak przyjemną barwą głosu

Sol89

oczywiście Skrzynecka nie Figura

FearTheRipper

masz racje - straszny prostak

wild_wolf

bardzo lubię i cenię Pana Pawła, uwielbiam jego rolę Kussego w Ranczu czy jego jako jurora w TTBZ ale dzisiaj jak ocenił Grobelnego , Schreder i Respondka to jest świnśtwo, Grobelnemu za Wodeckiego którego wielbię dał 1 mimo że Królikowski spotkał się z Wodeckim na benefisie Ireny Santor z okazji jej 80 urodzin i jeszcze na koncercie programu ,, Zacisza gwiazd " , Schreder dał 2 za Krajewskiego , a Respondkowi 3 za Grechutę . A ja pragnęłam żeby Grobelny który Wodeckiego parodiował miał 1 miejsce, Schreder 2 miejsce, a Respondek 3 miejsce, a ten Kwiatkowski 4 miejsce, niech Królikowski robi tak dalej to go jako aktora będę lubić ale jako juror będzie do niczego chociaż jego wiedzę muzyczną szanuje bo sama ją mam.

kinomanka_13

Ty tak na poważnie? :D

fredaser

Duchy i zjawiska paranormalne są prawdą. Miliony ludzi doswiadczyli niezwykłego nie halucynacji, zwidów, DMT ani LSD. Ja również na poważnie ;)

AlexRener

Ok, pewnie tak. Ale co ma Pańska wypowiedź wspólnego z moją lub tą do której ja się odniosłem? Przecież tu nie było mowy o żadnych zjawiskach paranormalnych.

fredaser

Cała ta Kinomanka to zjawisko paranormalne.

FearTheRipper

Może jest i zbędny w tym programie, należy jednak zaznaczyć, że cały ten śmieszny show jest zbędny.

chemas

Subtelnie powiedziane :)

sylci

Do usług :)

FearTheRipper

Taka jego rola. Wystarczy przejrzeć wszystkie składy jury , z innych tego typu widowisk. Poza tym program polega na odgrywaniu ról , a pan Paweł to aktor. Nieprawdaż?

FearTheRipper

Już go nie zobaczysz bo umarł.

FearTheRipper

a według którego gustu ma oceniać? Twojego? Mojego? Dzwon z ciebie....

FearTheRipper

ale ci tera musi byc glupio, takie rzeczy pisales o nim a on umarl

bobiszon666

miał prawo wyrazić swoją opinię. choć błędną.
Królikowski miał dużą wiedzę muzyczną.

a poza tym te wszystkie programy są reżyserowane. kto uważa inaczej, nie ma pojęcia o dzisiejszej telewizji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones