Paz de la Huerta

6,4
1 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paz de la Huerta

Widziałem dzis filmik z nią na youtube
Nawalona jak szpadel ale wstyd
Ja mam prawie 32 lata i NIGDY się nie upiłem

giovanni50

no właśnie przeczytałem o ceremonii rozdania Złotych globów i widziałem zdjęcia z nią w roli głównej z tej imprezy. teraz spróbuję znaleźć ten filmik

kryslav

no i obejrzałem. język się plącze, ledwo co idzie i nawet się wyrąbała. pewnie ma moralniaka teraz. natomiast jeśli chodzi o jej aktorstwo, to oglądam teraz Zakazane imperium. stwierdzam, że ciekawie gra, ciekawą otrzymała rolę i nie boi się scen rozbieranych. wcześniej nigdzie jej nie oglądałem, więc nie mam porównania

giovanni50

Po prostu trochę za gorliwie świętowała może następnym razem będzie uważać. Niezłe hieny z tych fotografów. Może to był wirus nie pamiętam jaki to był (jakaś choroba tropikalna podobno hehe:)

giovanni50

Jeszcze mnie ciekawi ile wypiła? może sobieską podawali.

giovanni50

Jeśli się nigdy nie upiłeś to współczuję.
Ale tym bardziej nie masz prawa oceniać na tej podstawie innych...

Pawian

Wole mieć trzezwy umysł
Znałem jednego kolesia co zaczął popijac w podstawówce
Zapił się jesienią 2007 roku w wieku 30 lat

giovanni50

Pomódl się koniecznie za niego sierotko.

użytkownik usunięty
zmechol

Moim zdaniem modlitwa nie wystarczy i autor tematu powinien jeszcze zacząć się biczować, leżeć krzyżem codziennie po kilka godzin i pójść na kolanach do Częstochowy. Wszystko w intencji zabłąkanych duszyczek, które lubią sobie czasem golnąć.

Jeszcze czego
Nie przepadam za kosciołem

giovanni50

nigdy się nie upiłeś?????
współczuję :)

giovanni50

to Ci serdecznie współczuje, raz chociaz trzeba.

giovanni50

a jak dzwon? też nie?

coke_x

Jaki dzwon??

giovanni50

Nie wie że żyje, ten który chociaż raz po pijaku porządnie nie nawywijał.Jak się raz schlałem to się obudziłem prawie 400km od domu 3 dni później.Nie mam dziewczynie nic do zarzucenia, niech pije ile wątroba udźwignie!!!

Artfulnick

that's the spirit XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tearofmankind

Tak się bawi szlachta, plebs jest od roboty w polu, i dostarczania strawy do stołów!

Artfulnick

Fakt, ja jestem z arystokracji. Szlachta stała się plebejska przez kwejka.

tearofmankind

No to wstyd.

giovanni50

Ja mam 20 i kilka razy się bujałam.A zgon zaliczyłam gdy się dowiedziałam,że dostałam się na wymarzone studia.Wielkie mi rzeczy,daleko mi do alkoholiczki.zycie jest krótkie,ciesz się dopóki możesz.

giovanni50

w serialu też wygląda jakby cały czas była naćpana albo co najmniej nachlana (;

feroe

Ona wiecznie wygląda na naj baną albo nacpaną. http://www.youtube.com/watch?v=ZbY5o9mn5R0 + ten jej beznadziejny sposob mówienia, ble

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dadan

Szkoda że nie możemy sie spotkac face to face

giovanni50

wszystko jest dla ludzi. każdemu się zdarzy wpadka, prędzej czy później.

giovanni50

fragmenty z tego nagrania wykorzystała Lana Del Ray w teledysku do "Video games"

giovanni50

Masz 32 lata jesteś płci męskiej i w życiu się nie upiłeś???
Nieźle...

blueregard

Prawie 35 :)

giovanni50

haha... więc może przez te 3 lata zdążyłeś się upić?

blueregard

Nie
Wolę dobrze zjeść

giovanni50

Ja też bardziej przepadam za jedzeniem, ale sądzę, że człowiek przynajmniej raz w życiu powinien się się doprowadzić do takiego stanu, w którym wydalanie kału siedząc na sofie jest jedyną rzeczą którą jesteś w stanie zrobić.
No i oczywiście ogólnie chodzi o doświadczenie... nie w piciu, ale wszystkiego w życiu trzeba spróbować.
No i finał...doświadczyłeś tego więc jak widzisz kogoś w tym stanie to rozumiesz czemu się tak zachowuje i wiesz że to w jakim jest stanie nie czyni go człowiekiem, który ma problem z alkoholem.
Same plusy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones