Pedro AlonsoI

Pedro González Alonso

9,4
16 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Alonso

Najlepsza postać w serialu, pełnym wspaniałych kreacji aktorskich. Pedro Alonso jako Berlin zagrał niesamowicie!

voyu

W zupełności się zgadzam. Berlin był najbardziej charyzmatyczną postacią.

matteom5

Bo grał psychopatę, a jednym z ich znaków rozpoznawczych jest właśnie ogromna charyzma i uchodzenie za "czarujących". Ale fakt faktem, zagrał świetnie.

voyu

Taki hiszpański Mefju Makkonahej, jak zrobią amerykańską wersję to widziałbym go w tej roli :D Te same spojrzenia i maniera :D

voyu

Dokładnie! Taki niby psychopata a jednak był niesamowicie pociągający!! I to jego było mi najbardziej żal..

voyu

Jedyny plus tego serialu.

lestat25

Zgadzam się, głównie dla niego obejrzałam do końca, sam serial przerażająco głupi.

elfka77

To tak Jak ja. Obejrzalam wlasnie drugi sezon. Ciagle nie moge zrozumiec fenomenu tego serialu,oraz tego ze usmiercili jedyna postac ktora miala charyzme

karolcia_54

Widać za mało inteligentne jesteście obie by zrozumieć prawdziwy przekaz serialu. Smutne

Muma6

OK, a jaki jest prawdziwy przekaz serialu?

elfka77

Za to ,,Truposze nie umieraja,, bardzo mądry :)))

if66

Przynajmniej tam nikt nie wjechał na motocyklu do budynku strzeżonego przez policję i wojsko:P

voyu

Najbardziej znienawidzona przeze mnie postać tego serialu - nie mogłam na niego patrzeć, tak mnie irytował. Ale aktor zagrał świetnie, z tym się zgodzę :)

voyu

Facet jest boski. Obejrzałam dopiero kilka odcinków, ale Berlin jest najciekawszą postacią. Psychopata, ale pociągający.

voyu

I ladnie po wlosku spiewa :)

Amiga1240

On był najlepszy... Te jego zachowanie i talent aktorski... Bije resztę.

voyu

Zgadzam się, ale moja milosc do tej postaci dopiero się w drugiej czesci

voyu

"w serialu, pełnym wspaniałych kreacji aktorskich" dawno nie czytałem niczego równie zabawnego i absurdalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones