Peter J. Lucas

Piotr Józef Andrzejewski

7,4
1 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter J. Lucas

Jak dla mnie to 10/10
Świetny aktor a do tego bardzo fajny facet. Duży plus za "killerow...". Po tancu z gwiazdami widac ze naprawde sympatyczny gosc. A do tego ma taką urodę "czarnego charakteru" - podoba mi się =))

Oslica

No właśnie - najpierw Szakal w 'Kiler-ów 2-óch' teraz Andre Kostynowitz. Obie role jakby nie patrzeć negatywne. Kiedy jednak popatrzeć na Jego 'prawdziwą' twarz (wystarczyło obejrzeć choćby kawałek 'Tańca z gwiazdami') aż wierzyć się nie chce, że tak sympatyczny człowiek [chciałbym móc Go poznać osobiście :P] mógł zagrać takie 'świnie' :) Zdaje sobie oczywiście sprawę, że to aktor, a aktor gra to co mu dają i za co płacą, ale jakoś ni grzyba mi te bydlaki-postaci do niego nie pasują :D

cOOba

Wiesz, ja akurat nie mam nic do tych ról. Uważam że nie byly takie bardzo negatywne... To znaczy... może po prostu ja mam słabość do czarnych charakterów i jestem wpatrzona w nie jak w obrazki :P
Jeśli aktor gra takie role to tylko świadczy o jego profesjonaliźmie i wszechstronności.
Jestem jak najbardziej za!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones