Peter Mullan

7,3
6 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Mullan

Mimo, że to była to rola epizodyczna zagrał świetnie śmiesznego i jednocześnie wrednego, chciwego gościa. A tak po za tym cały film był świetny.

mikamves

Prawdziwy popis swoich umiejętności dał w "Pannie Julii" (nie wiedzieć czemu polski tytuł brzmi "Namiętność panny Julity"). Tam też gra chciwca, miotanego na przemian chęcią pieniędzy i przeskoczenia wyżej w drabinie społecznej a pożądaniem do kobiety. Prawdziwe mistrzostwo!

mikamves

rola Swanney`a w Trainspotting też była niczego sobie. Widziałem go też w Cargo i zagrał również niezłego pricka jak w Ludzkich Dzieciach. Całkiem niezły aktorzyna po prostu :-)

Kajak_Szatana

Swanney w Trainspotting. Czy to był ten koleżka od sprzedawania dragów? Siostra przełożona? BTW muszę obejrzeć te tytuły, które polecacie, aczkolwiek ocena "Cargo" na FW nie zachęca zbytnio.

mikamves

Chyba jednak przede wszystkim "My name is Joe". Genialna rola.

Pawian

Miałeś rację. Rola świetna (I ten slangowy angielski, którego nie mogę zrozumieć :).), film dobry jednakże zakończenie mnie nieco rozczarowało.

mikamves

po prostu Fascist Pig ;-)

wojet

Say again :)

mikamves

genialny był w Ludzkich dzieciach i Młodym Adamie

mikamves

Ten człowiek jest niesamowity. Po roli w Top of the Lake wskoczyl do mojej listy top 10 aktorów wszechczasów.

mikamves

Tak sie sklada, ze akurat nagrywaja "Sunset Song" i mam przyjemnosc rozmawiac z tym panem codziennie gdyz ekipa zatrzymala sie u nas w hotelu. Blyskotliwy i niezwykle inteligentny gosc, ma ogromny autorytet, gdy przemawia, wszyscy milcza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones