Piotr Polk

8,1
13 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Polk

Właśnie obejrzałem "Na układy nie ma rady" i był w tym filmie genialny! Zagrał z taką swadą, na luzie... To powinna być wskazówka dla innych reżyserów, żeby częściej obsadzać go w takich jajcarskich rolach

Potorecki

w spektaklu ,, Pół na pół " też jest genialny byłam na tym spektaklu i też wspaniale zagrał.

kinomanka_13

Niestety nie widziałem, ale ogólnie obserwując jego karierę muszę przyznać, że coraz bardziej się do niego przekonuję - bardzo wszechstronny aktor!

Potorecki

W Miodowych latach miał świetny epizod .

Ruben_fw

Mówiąc krótko potrafi grać

Potorecki

Jaka wcale nie podejrzanie wysoka ocena jego roli w NUNMR... obrabowali go z Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego!

Faraon_filmaniak

A w Polsce przyznają Oskary? Za to w Gdyni spokojnie powinien za drugi plan nagrodę dostać, bo nie przypominam sobie lepszego drugiego planu w żadnym innym filmie z 2017 roku. I dlaczego ocena podejrzana? Ponad 4000 osób raczej nie może się mylić, widocznie im też się podobał

Potorecki

Oscara może spokojnie dostać cudzoziemiec, lecz musiałby grać na naprawdę wysokim poziomie, biorąc pod uwagę skupianie się przez akademię na produkcjach amerykańskich. Co do oceny, to oczywiście nie wykluczam całkowicie jej autentyczności,lecz byłbym z tym ostrożny, jeśli popatrzymy na wszystkie odpowiedzi pod twoim postem. Ocena pod mogła ulec masowemu zawyżeniu,ale to tylko teoria.

Faraon_filmaniak

Pod moim posten NNM użytkownik hizycs ostrzegał mnie przed pojawieniem się gościa hizycc który kopiuje jego profil i ten hizycc rzeczywiscie araz się pojawił, potem jakiś pupop ostrzega mnie przed pupepem który z kolei podszywa się pod jego profil i ten pupop informuhe że ten pupep to ma fizia na punkcie Czai i atakuje go od 6 rano i potem tutaj widzę że ten pupep atakuje też Polka parę minut po 6ej i pisze też o Czai to rzeczywiście komus odjeb... i cyrk ten koled odstawia. Nie wiem tylko czy on rzeczywiście zwariował na punkcie tego scenarzysty czy ktoś mu za to placi. Wracając do oceny Polka to miał 8 z kawałkiem ale któregoś dnia patrzę i widzę że ma 9,5 i kilkaset ocen mniej wiec ktoś musiał z fejkow stawiać mu 1 które widać admin w końcu usunął. Dla mnie to niepojęte kto mogl takie idiotyzmy odstawiać i zaniża sztucznie ocenę dobrego aktora. To jest dla mnie chore ale takie rzeczy się tu dzieję a reasumując Polk w tym filmie był dla mnie the best

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones