Piotr Rubik

6,0
92 oceny muzyki
powrót do forum osoby Piotr Rubik

takich utalentowanych ludzi jest bardzo mało, a Pan Piotr to normalnie najlepszy ze znanych mi kompozytorów, nie ma drugiego lepszego!!! the best!!!

xirtam

tak jest!!!



Jest the best




xirtam

Zgadzam się a ta jego najnowsza nuta PSALM DLA CIEBIE jest po prostu boska...

Miluska

Zgadzam się z wami!!!!!!!!!! Psalm dla Ciebie jest przepiękny!!!!
Pozdrawiam;)

xirtam

Jeśli twierdzisz,że począwszy od Bernart'a de Ventadorn (XII wiek),a dalej przez barok,klasycyzm,romantyzm i współczesność nie znasz lepszego kompozytora,to cóż...poznaj;) polecam M.Ravel'a

xirtam

aaahhh... co wy w nim widzicie? najlepszy kompozytor? dla mnie to zwykły pedał!

qrczak

Pedały są fajne... ale nie takie jak Róbik ofkaoż.... :O

xirtam

Jego utwory bardzo przypadły mi do gustu już dawno i nie mówię tu tylko o oratoriach. A sam Pan Piotr to naprawdę miły i otwarty człowiek. W każdym razie definitywnie nie izoluje się od świata. mieliśmy okazję dość długo porozmawiać i robi naprawdę miłe wrażenie.

xirtam

"normalnie najlepszy ze znanych mi kompozytorów"

Heh.. to dużo to ich nie znasz...

xirtam

no cóż, 3 lata minęły jak bata strzelił, trochu wyrosłam, no i of korz fascynacja tym gościem mi przeszła(w sumie dawno).Teraz już słuchać o Nim i Jgo przejściach nie mogę, mam dość, choć nie cofam, że jego sukcesy z pierwszymi piosenkami były zasłużone. Ach no i tak, nie znam się na kompozytorach, nie powinnam się była w sumie wypowiadać. Dobrze że z niektórych głupstw się wyrasta:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones