Piotr Szwedes

7,0
1 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Szwedes

Ale ten program to straszna lipa - powinni tego zakazać puszczać!

użytkownik usunięty
Raven_17

Lipa to jesteś ty a jak ci się nie podoba to idź do Milionerów!
Ten program jest wsam raz dla takich trutni jak ty!
I lepiej nic już tu nie pisz bo zaśmiecasz tymi twoimi krytykami całe forum!

Prawda jest taka, że "Ciao Darwin" jest najgorszym teleturniejem który powstał w przeciągu ostatnich 10 latach. Szwedes nieudolnie go prowadzi między innymi dlatego, że nie można dobrze prowadzić kiczu i głupoty.
Co to za przeciwnicy? Grubi przeciw chudym. Łysi przeciw włochatym.
Geje przeciw lesbijkom.
A konkurencje też niczego sobie. Czy pan Stasiu pierwszy zje szarlotke czy tez pan Janusz zbierze całą pianę z wanny. Totalna klapa.
I my z takim "show" weszliśmy do UE?
"Są dwie rzeczy które nie znaja granic: kosmos i głupota ludzka". "Ciao Darwin" jest 100% przykładem tego drugioego.
pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Kowalblebleble

jak weszliśmy do Unii to znaczy że dobry a wy jesteście tą głupotą

a w ogóle co będę się przyrównywać do tumanów

Racja.
Masz poparcie, jakieś 4% naszego narodu lubi ten teleturniej.
A przezywając nas ukazujesz swoją ograniczoną inteligencję.
Patrząc na ten program człowiek może poznać, że pochodzimy od małpy. Z reszta jak nam sama nazwa wskazuje "Ciao Darwin", jeśli wiesz kto to był Darwin.

użytkownik usunięty
Kowalblebleble

skąd ty w ogóle wiesz że 4% tylko lubi ten program?!
a co do małp to się tak nie wymądrzaj bo te zwierzęta są mądrzejsze od ludzi a szczególnie od ciebie!
ten kto nie lubi tego programu jest ścierwojadem tak samo jak ty !!

Klaudio! Poziom twoich wypowiedzi mówi sam za siebie i tego nie chcę komentować bo nie warto - zauwaz tylko, że nikt tu Cię nie obraża a ty obrazasz forumowiczów (cytuję po literkach) =) truteń, ścierwojad.
A co do tego teleturnieju to zgadzam się z przedmówcami. Żałosne, załosne, żałosne... A Darwin się pewnie w grobie przewraca...

Raven_17

Buhahahhahahhaha!
Klaudia, gratuluję poziomu dyskusji oraz poziomu inteligencji. Lubisz ten program, bo Darwin miał rację, co ? Ludzi naprawde pochodzą od małp, a niektórzy nawet nimi nie przestali być.

użytkownik usunięty
Dobry_2

No i o to chodzi nie?

hahahaha
ale jestem głupia boze gdzie sie tacy ludzie rodzą....
HAHAHA

A co do małp to się tak nie wymądrzaj bo nie które małpy są mądrzejsze od ludzi!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cloud_3

Szkoda słów Kludia na ciebie, może jakieś leczenie psychotropami lub elektrowsztrząsy ci pomogą.

opoz

Biedna Klaudia:D Ciao, Darwin to syf w najgorszym wydaniu, aż dziw, że go Polsat pierwszy nie wykupił.

DzoDzo

Psychotropy nie pomogą! Obuchem w łeb jak to zrobiłby Leatherface :-)

użytkownik usunięty
DzoDzo

a ty mi nie wspominaj o POLSACIE te długie reklamy... fil leci z pół go dzinki i reklama co trwa wiecznie i potem zaś...

użytkownik usunięty

haaa... ale się na mnie wszyscy ciepli... kurde czuję się jakby kogoś zabiłam... hmm... cały czas się zastanawiam... CZEGO WY ODE MNIE CHCECIE?!...

Raven_17

Ten program jest dupy. Nie oglądam takich głupot..shit!

Raven_17

zgadzam sie z opinia o dupnosci programu ;P jest to chyba szukanie brakujacego ogniwa w teorii ewolucji wg Darwina.
a co do motywu wejscia do UE z tym programem to chcialem jedynie dodac ze jest on na zachodniej licencji i raczej mozna pomyslec ze byl to jeden z warunkow w taraktacie akcesyjnym :] to byl szantaz !
pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones