Piotr Zelt

6,4
4 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Zelt

Czy ten człowiek ukończył jakąkolwiek szkołę filmową? Bo wyglada na to, że przyszedł zaśmiecać nasze polskie kino prosto z warzywniaka. Mógłby może sobie zasłużyć na tytuł (jakże teraz przez młodych aktorów pożądany) 'króla seriali', gdyby chociaż zagrał w jakimś serialu główną rolę! Gdy potrzebujecie kogoś do roli pół inteligenta, debila, ciemniaka, palanta, czy też kogoś w podobnych klimatach, śmiało dzwońcie do Zelta- jego cała filmografia (jak narazie okraszona mini epizodzikami w kiepskich serialach) składa sie wyłącznie z takich rólek. No chyba, że będzie zajęty brylowaniem w pół inteligentnej polskiej elicie gwiazd TV... Miejmy nadzieje, że Zelt nie posunie się dalej i wzorem innego aktorzyny Milowicza nie nagra własnej płyty! To by było... Ha, ha... Wszylkich Zeltów, Milowiczów, Nejmanów i takich tam zamknąć w jednej klatce i niechaj oglądają sami siebie, zamiast męczyć oczęta i umysły biednych polskich latorośli!

DaKa

Polecam obejrzeć całą filmografię, potem natomiast wydać opinię.

goianu

Opinię wydałem w sposób świadomy. Zelt jest aktorzyną marnym, gdyby nie Lubaszenko i jego 'filmy gangsterskie' to Piotruś musiał by się zastanowić nad zmianą zawodu. Jeżeli czyimś największym osiągnięciem zawodowym jest Arnie z ''13 posterunku'', to mam prawo do ostrej oceny. To chyba nie przypadek, że Zelt obraca się w środowisku Milowicza (też chcesz go bronić?!), Pazury, a nie np. Żebrowskiego. Ludzie, błagam! To, że koleś wystąpił w serialu, nie znaczy, że jest aktorem!

użytkownik usunięty
DaKa

Zrozum głąbie, że nie każdy lubi ogladać drętwego Żebrowskiego. Jedni lubią takich aktorów a inni takich jak Michał.Ż. Żebrowski nie nadaje sie do ról jakie gra Zelt( robi to super) i odwrotnie. Nawet jak byłby cieciem przy parkingu, pracownikiem warzywniaka to mnie to nie obchodzi, jeśli jest dobrym aktorem. Zazdrosc ci tyłek sciska kretynie.

Szkoda, że nie masz tyle cywilnej odwagi, aby takie inwektywy (sprawdź w słowniku co to znaczy) rzucać mi w twarz będąc zalogowanym. No, ale czegoż można się spodziewadź po miłośniku 'największego kameleona polskiego filmu'...

DaKa

ja stwierdzam jawnie jesteś głabem...:P:P:P:P:P:P

Yokichi

a tak na poważnie zgadzam się z DAką, Zelt to słaby aktor...

Yokichi

Tak na wszelki wypadek, ta jakże ostro rzucona opinia, nie należy do mnie.

DaKa

Zgadzam się Zelt to jeden z najgorszych polskich aktorów. Emocje wyraża równie dobrze jak kamień.

____OSCAR____

Pasuje do takich a nie innych roli. Ktos musi zagrac palanta, żeby ktos inny mógł byc Skrzetuskim ... Co nie znaczy, że jestem fanka czy nawet zwolenniczka Zelta. O tym jak jest beznadziejny przekonałam sie 1 jedyny ogladając "Najzabawniejsze Zwierzęta Świata" - okropny program, dretwy Zelt. Ale Arni mu wyszedł i to przyznac musicie. Ktos uważa, że Arniego z 13 mógłby zagrać Artur Barciś ? LOL :D Pozdro !

MADLEN

sory za błędy ale mamy 02:32 i wyłączyłam myslenie :)

DaKa

Zgadzam się z wami. Piotr to naprawde słaby aktor, widać to szczególnie w 13 posterunku. Słaby, ale lubię go.

DaKa

Czlowieku a wiesz ilu jest w showbiznesie ludzi ktorzy nie skonczyli szkol aktorskich? Wiecej niz tych ktorzy skonczyli. Wiec nie wypisuj bzdur.

Facet nadaje sie dobrze do grania okreslonego typu rol i dobrze mu to wychodzi, a jaki jest prywatnie nie wiem i ty tez tego nie wiesz bo go nie znasz. Twoja wypowiedz przypomina mi brednie wypisywane przez ludzi, ktorzy twierdza ze np Jim Carrey to idiota bo nie rozumieja ze on w rzeczywistosci nie jest idiota tylko potrafi tego idiote swietnie zagrac.

Nie uwazam wiec by Zelt zaslugiwal na taki lincz. Jezeli Ci sie nie podoba to po prostu go nie ogladaj. Ktos Cie zmusza?

____16

Piotr Zelt nie nadaje się do grania żadnego typu ról !!! Jako "policjant-terminator" w "13 Posterunku" również był beznadziejny. I nie chodzi tu o ukończenie szkoły - ale o umiejętności, których on nie ma. A oglądać na szczęście go nie muszę, a oceniać - jak najbardziej mogę.

____OSCAR____

A ja proponuje obejrzec z nim kilka innych filmow a nie tylko "13ty posterunek" bo nie powinno sie oceniac czegos czego sie nie zna. Nie twierdze ze jest wybitny ale nie jest wcale zlym aktorem, a w porownaniu z ogolnie dennym poziomem polskiego aktorstwa jest calkiem niezle.

W kwestii "policjanta-terminatora" nalezy sie zastanowic czy to jego gra jest slaba czy moze sama rola tej niezbyt ciekawej postaci narzuca pewne ograniczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones