Rachael Leigh Cook

7,2
2 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachael Leigh Cook

Grać umie, fakt, ale żeby zaraz 1-sza pozycja na liście?! o_o

Zmiłujcie się... Najlepsza aktorka na świecie wg użytkowników filmweb.pl?! Świat by zszedł na zawał, gdyby to usłyszał... ;))))))))

KROPKA

Zgadzam się.. A na dodatek na trzecim miejscu jakaś panienka z telenoweli.
Co się dzieje z filmwebem??

KROPKA

Do tego trzeba się przyzwyczaić. Takie są reguły Filmwebu. Najpierw wytrwały fan głosuje systematycznie przez czas jakiś na swojego idola. Z tych kolejnych dziesiątek robi się jakaś wyśrubowana średnia około 9,5 (bo mu ktoś "złośliwie" zapaskudził statystyki jakimiś "niedziesiątkami";)). Dobija taka "gwiazda" do 500 głosów (warunek zaistnienia na liście TOP 100) i oczywiście wskakuje od razu na pierwsze miejsce. W tym momencie wzbudza zrozumiałe wzburzenie "prawdziwych miłośników kina" (:)) i Ci obrońcy czystości dołują delikwenta w 1-3 dni poza setkę... I tak do kolejnej gwiazdki serialu (najlepiej latynoskiej;)).
Mnie to też wkurza ale za dużo dzieci dostało kompy na komunie i ten nieszczęsny dostęp do neta;)...
Pozdrawiam i nie żałuj jedynek dla miernot i dziesiątek dla tych lepszych...
Paweł.

KROPKA

A mnie to nie dziwi. wystarczy jeden filmik w telewizji z jej udziałem and GOING UP :). Tak to jest na filmwebie :).

MlodY

A no właśnie... zdaje się, że w niedziele leciała "Cała ona" (i jakoś mnie tak bardzo nie zachwyciła jej rola ale nawet spox) no i prosze...mamy wtorek i już pierwsze miejsce:)...

KROPKA

Równie dobrze można zapytać się, co na drugim miejscu robi Charlize Theron, która nie zagrała w znaczącej liczbie filmów, a najnowsze produkcje z jej udziałem sa najdelikatniej mówiąc kiczowate.

aidan111

Charlize zdobywa nagrody, a jej gra jest nieporównywalna z tym co robi pani Cook.
Bardzo nietrafiony przykład. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones