Rachel Bilson

Rachel Sarah Bilson

7,5
2 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Bilson

jak myślicie, który do niej lepiej pasuje? I czy nie ma czasu na spotykanie sie z innymi skoro ciągle ma chłopaka z planu...?

kupakupakupa

Ja sądzę że lepszy jest dla niej Hayden no cóż spędzają ze sobą dużo czasu i widać że są sobie bardzo bliscy. Chociaż kto wie z Adamem tez byli całkiem niezłą para ;p

Mikaela

zdecydowanie bardziej Brody .. byli taką słodką parą .. strasznie do siebie pasowali .. nie mogłam się z tym pogodzić,że już nie są razem . .

kupakupakupa

yyy a kogo ma interesować kto do niej pasuje?

ty_albo_ja

Ekhem. Niektórzy chcą poznać czyjeś zdanie w różnych kwestiach, po to właśnie są fora ;p

Mikaela

chyba chciałaś powiedzieć, że po to są fora o rachel bilson, a nie jej profil na filmwebie. tu na forach z tego co mi wiadomo mówi się o grze aktorskiej, nie o życiu prywatnym aktora

ty_albo_ja

a i też nie o tym kto do kogo pasuje, a kto do kogo nie ;p

ty_albo_ja

Racja ;p Ale wiesz jak ktoś chce o czymś pogadać nawet o takich szczegółach z życia aktora to gdzie ma się wypowiadać jak na forach, heh dwie sprzeczności Xd Po prostu różnie bywa ;p Pozdrawiam.

Mikaela

obaj.

kupakupakupa

Dla mnie zdecydowanie Adam, ale Hayden jest bardziej meski a ona drobniutka, kto jak woli ;)

agazako

Hayden :) Szkoda ,że już nie są razem :(

kupakupakupa

Według mnie bardziej pasowała do Adama. Jak byli razem to sie czuło takie ciepło i jak sie na nich patrzało. Widać było, ze sie dobrze ze soba czuja. ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones