Rachel Bilson

Rachel Sarah Bilson

7,5
2 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Bilson

nie wiem co jest nie tak ale ma taki specyficzny i bardzo denerwujący sposób mówienia jakby z wysiłkiem po kilku minutach słuchania jej mam ochotę rozwalić telewizor. strasznie wkurzająca

kahuko

Haha .. a u mnie akurat na odwrot .. uwielbiam jej glos , jest taki mily , rozbawiony i bardzo chetnie jej slucham , podobnie jak np. Yvonny Strahovskiej , ktora tez ma mily glos.

kahuko

co to znaczy irująca? nie ma takiego słowa..

MechanicznaPomarancza

chyba chodziło o Irytująca...domyślam się;D A co do Bilson to też za nią nie przepadam, ale telewizora bym nie rozwaliła;)

kahuko

Zgłoś się do psychoanalityka... A co to jest IRUJĄCA?!?

photograph1

ile osób będzie się jeszcze czepiało tej literówki ????? Jesteście upośledzeni, że nie potraficie się domyśleć co autor miał na myśli ??

fllaczek

Literówka to jest wtedy gdy ktoś zamiast ą napisze a. W tym przypadku irująca nie jest literówką bo brakuje "yt".

Jaki wniosek kahuko to TROLL prowokator !

kahuko

ja tak samo

kahuko

do osób korzystających tylko częściowo z narządu mózgu: TAK jak kilku myślących wydedukowało chodziło o I R Y T U J Ą C A i NIE, nie potrzebuję psychoanalityka żeby posiadać własną opinię o aktorach i aktorkach, którymi raczy nas przemysł filmowy. psychoanalityka potrzebowałabym gdybym w mało istotnych kwestiach nie zgadzała się z opinią innych i doradzała im psychoanalizę. tyle w temacie

kahuko

Moje spostrzeżenia są podobne. Śliczna buzia, ale kiedy jest zamknięta, bo otworzenie jej wywołuje u mnie atak szału. Jak dobrze zauważono bardzo irytujący głos, sposób mówienia, intonacja.

uljana_zet

A ja uwielbiam jej sposób mówienia i ten fajny akcent ;)

elenkaa

glos mi nie przeszkadza, ale aktorka jest srednia, mimo wszystko lubie ją ogladac na ekranie, ma do niej slabosc po OC, a teraz Hart of Dixie, niestety w filmach jakos mnie nie przekonuje np Jumper://

gemma_92

Właśnie super ma głosik :) Ale jako aktorkę dopiero ja polubiłem w serialu

Hart Of Dixie ;) bym zapomniał jest bardzo śliczna lubię taki typ urody nie wysoka czarne włosy ehh:)

Robson8080

Robson całkowicie się z tobą zgadzam z tym że ja ją polubiłem już w The O.C., co do jej urody też mam właśnie całkowicie takie samo zdanie

daroni

Niektórych ludzi (nie tylko aktorów), albo się lubi albo nie. Nie chodzi ani o dokonania ani o nic szczególnego, dla mnie jest po prostu mało sympatyczna, ma taki nieprzyjemny wyraz twarzy, takiej wiedzmy. Nie wygląda na ''dobrego człowieka'', ale jej nie znam i mogę się mylić.

wikiw99

Miałam podobne wrażenie na początku The OC, ale później bardzo ją polubiłam za jej charakter. Mam wrażenie, że wszędzie gra dokładnie tak samo, ale i tak lubię tę aktorkę :).

użytkownik usunięty
kahuko

Może i jest irytująca, może i nie jest wybitną aktorką, ale ja osobiście mam w******e na to co robi na ekranie bo jest taka śliczna i słodka, że nie zauważam nawet jej wad ;)

Piękne aktorki mają tą przewagę, że nawet jak coś jest nie tak w ich grze (z Rachel oglądałem 1 film, i podobała mi się jej gra, ale nie będę oceniał czy jest dobra na jednym tytule), to przyciągają swoją urodą - przynajmniej mnie.

kahuko

też odnoszę takie wrażenie, ale szkoda telewizora psuć przez nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones