Rachel Korine

Rachel Simon

6,1
514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Korine
Luuulu

ciekawe jak ty wyglądasz ;) ..
Hmm.. Nie wiem.. może to jest Rachel Korine ?!

sendi2

na pewno lepiej niż ona:) Po prostu znikąd jej nie kojarzę.

Luuulu

Może wyglądasz lepiej, ale wątpię, żebyś była mądrzejsza. Który normalny człowiek lata po forach i wypisuje innym "brzydka ;/ kto to w ogóle jest?". Proponuję, żebyś zajęła się sobą, zamiast obrażaniem innych i zakładaniem durnych tematów, bo zachowujesz się jak gówniara. Obrażanie ludzi sprawia ci aż taką przyjemność?

A skoro wchodzisz na filmweb, to chyba nie jesteś ślepa i widzisz, że Rachel jest aktorką i ma w filmografii kilka filmów. To chyba mówi samo za siebie. Nie musisz jej kojarzyć.

youhaveamessage

Masz racje. Nie powinnam tak pisać. Przepraszam, miałam zły dzień;/

Luuulu

:)

Luuulu

przeprosiny nie zmienią faktu, że jest asexualna

Luuulu

żona h. korine :P

willemite

Właśnie się zastanawiałem co ten "brzydal" robi wśród 3 fajnych lasek w filmie "Spring Breakers", ale rzut oka na to, kto jest reżyserem filmu i wszystko jasne. ;)

sebek2501

Selena Gomez nie jest lepsza. ;]

Vanillia

Jest ;)

Demsel

muszę się z tobą nie zgodzić, rachel i ashley są według mnie najładniejsze z ekipy Spring Breakers :)

whiteshadow

Ja osobiście uważam że Selena najładniejsza, moze dlatego że jestem fanem ;) Vanessę też lubię bo znam ją już długo z tv Tamte dwie też są ładne ale mało znane Ogólnie więc najbardziej lubię Selenę ale to moje zdanie ;)

Demsel

Nie jestem fanką Seleny:p ale dla mnie również jest najładniejsza z całej 4. Ideał kobiety:)

cocoatea

Raczej ideał dziewczynki.

sebek2501

Też mi tam w ogóle nie pasuje, ale nazwisko wszystko wyjaśnia:)

sebek2501

zgadzam się w 100%! Ani zdolna, ani ładna. Gdyby nie to, że jest żoną reżysera, nigdy by się tam nie znalazła. To wyjaśnia wszystko w dodatku Harmony Korine "zatrudnił" ją do 2 innych filmów, które reżyserował... Promowanie na siłe..
Swoją drogą strasznie młodo wygląda, nigdy bym nie pomyślała, że to jego żona- już prędzej córka. Jestem w szoku, ale dziecko mają- może po ciąży przytyła i dlatego figurę ma nie za ciekawą.

dikkaa_2

a widziałeś Spring Breakers? Przecież ona jest chuda, a przy tym ma cycki, więc moim zdaniem figura naprawdę ładna, nie tylko jak na "po ciąży". A że mąż zatrudnia żonę... cóż życie, nie on pierwszy nie ostatni. Ale w przypadku SB uważam, że się sprawdziła, młody wygląd jej pomógł. każda dziewczyna wyglądała inaczej i tak chyba miało być, po co mają się zlewać w jedno?

sheep_shot

tak, widziałam SB i według mnie jest gruba. : )

dikkaa_2

gruba??? chyba grubych ludzi nie widziałaś :/ Może nie ma figury jak modelka albo jej koleżanki ze SB ale niezłą figurę

dikkaa_2

Haha , nie no nie mogę. Dzięki za poprawę humoru ; )

Luuulu

slyszalam, ze to zona rezysera, pewnie dlatego gra w tym filmie :3

nicsienieliczy

dokładnie jest to na filmwebie, inaczej wziąłbym 4-tą sexowną a nie paszter

Luuulu

Ona tam wgl nie pasuje ;/ za stara jest...

tytyryty_

1. To, że na filmwebie zobaczyłaś/eś ile ma lat.. to na prawdę imponujące.. Rachel w żadnym wypadku nie wygląda na swój wiek. Dla mnie nie przeszkadzała w tym filmie, wręcz przeciwnie.
2. Bo to wszyscy muszą być piękni i idealni? Bo na co dzień jak widzisz 2 czy 3 czy 4 przyjaciółki to wszystkie są przepiękne? Nie nazywaj nikogo pasztetem, gdy jest się anonimowym co? Ludzie są tak nieobiektywni.. "Bo Selena Gomez jest ładniejsza, bo jestem jej fanką" A tą kobietę pierwszy raz widzę, to shejtuję.. Oszczędźcie....
3. To, że mąż ją promuje.. to nic złego.
4. Przy okazji tej osoby co napisała, że jest gruba... gratuluję wzroku ! Na sumo się nadaje.. 300 kg żywej wagi..

OSŁABIAJĄ MNIE WYPOWIEDZI NIEKTÓRYCH.. Opadają ręce, gdy czyta się poziom tych wypowiedzi..

Raspberry_

Skoro duża większość twierdzi, że wygląda staro i tam nie pasuje i nie tylko na polskich portalach to chyba z Tobą jest coś nie tak, a nie z nami i nie ma się co unosić.

To nic złego, że mąż ją promuje? To prawda, to nic złego, ale na tym cierpi film i całe stado innych pracujących przy tym ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones