Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz
Anaissa

Evelyn w "Mumii" :)

Anaissa

Według mnie jej najlepsza rola to postać Izzy w Źródle. Proszę tylko spojrzeć tutaj http://blog.moviefone.com/2007/05/15/dvd-review-the-fountain/ jaka ona jest niewinna. Dodatkowo grała dwie role w tym filmie.

jalop

Popieram w 100 procentach. Świetnie zagrała.

użytkownik usunięty
Anaissa

W '' Wiernym ogrodniku''.

Anaissa

Mumia i Constantin.

Anaissa

pomywaczka

Anaissa

ULTIMATUM BOURNA nigdy nie lubiłem jej gry aktorskiej ale jej gra szczególnie w pierwszej części filmu - mistrzostwo!

Anaissa

Mumia, a w Bournie tez nieźle zagrała :)

Anaissa

Jak dla mnie rola Tanii we "Wrogu u bram".

Anaissa

Agora i Źródło- wg mnie oczywiście.

Anaissa

Żony Craiga ;)

Anaissa

Przyznam się bez bicia, że nie zdawałam sobie sprawy z tego, że gra w "Mumii", która leci kilka razy na rok w TVP lub TVN. Oprócz tych popularnych dość filmów oglądnęłam "Głębokie, Błękitne Morze". I tutaj też muszę się wytłumaczyć, że specjalnie dla Toma Hiddlestona ;). Film jest ogólnie oceniany nisko, ale taka moja natura, że lubię dramaty, zwłaszcza te, które rozgrywają się we wcześniejszych latach. Wg mnie zagrała w tym filmie nawet, nawet - była tak bardzo pogrążona w depresji, że aż sama chciałam się zabić po oglądnięciu :D.

Anaissa

Dziedzictwo Bournea to zdecydowanie jej najlepsza rola no i jeszcze chociaż w Wiernym ogrodniku też fajnie zgrała ;D

Anaissa

Evelyn w obu częściach Mumii :P

200pa

Rola evelin w mumii. Mogę oglądać bez przerwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones