Rafał Królikowski

7,0
8 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Królikowski

kto podziela moje zdanie niech sie wpisze ten pan nie mial zadenej dobrej i zaskakujacej roli taki gosc co sie wszedzie wepcha

buziak_

popieram w 100%, gra w przykrych filmach razem z innymi "gwiazdami" takimi jak Stenka

buziak_

popieram w 100% oprócz tego bardzo drażni mnie ten aktor.

buziak_

Popieram, nic ciekawego jeszcze nie pokazał w swojej długiej "karierze". 2/10

użytkownik usunięty
cold_dog

Według mnie jest obecnie najgorszym polskim aktorem młodego pokolenia,

buziak_

racja , irytuje mnie ten aktor

buziak_

Polecam wybrać się do teatru... To, że większość z was on irytuje nie jest wyznacznikiem tego czy dobry z niego aktor czy nie... Chore opinie...

photograph1

A mnie on irytuje i uważam go za słabego aktora. Jego gra jest słaba, potrafi tylko zagrać sztywnego biznesmena lub urzędasa. Nie będę podawać więcej argumentów gdyż widziałem go tylko kilka razy w filmach i serialach. Oceny też nie wystawię ale gdybym miał to zrobić dałbym 3.

Dudii

Nie należy zatem opierać oceny na kilku tylko rolach... W teatrze (m.in. Powszechnym w Warszawie) widziałem go kilka razy, w różne postaci wcielonego - grał bardzo przyzwoicie. Dla mnie OK.

photograph1

Ja go w teatrze niestety nie widziałem. I wcale nie wystawiam mu oceny, sądzę tylko że zagrał słabo w filmach i serialach w których go widziałem.

Dudii

Czyli jak powiedziałem wcześniej...

użytkownik usunięty
photograph1

Możliwe, że w teatrze radzi sobie lepiej, ale FW to serwis filmowy. Póki co, ocenia się tu ludzi filmu, a nie teatru.

aleście się uwzięli ja tam lubię go oglądać, facet pasuje do ról dużych chłopców jak w "Pogoda na piątek" i nie jest najgorszym w swoi pokoleniu !!

pixi222

Racja. a "gra w przykrych filmach razem z innymi "gwiazdami" takimi jak Stenka" jest stwierdzeniem człowieka, który zielonego pojęcia nie ma o tym co pisze... Pozdrawiam świadomych miłośników dobrego kina...

photograph1

Jaki mecenas kultury i sztuki się znalazł jak tak dobrze gra w teatrze to Ty sobie go tam oglądaj ja nie muszę i nawet nie chce. Może jest za dobry na granie w jakiś marnych serialach w co raczej wątpię.

buziak_

Jeśli "raczej" wątpisz to znaczy, że nie masz sprecyzowanej opinii o nim i nie powinieneś się tu wypowiadać... Polecam... Nie. ZALECAM wizytę w teatrze...

photograph1

zgadzam się. ja pierwszy raz widziałam Go w teatrze telewizji - może to nie to samo co teatr jako taki, ale jakieś pokrewieństwo jest ;) - w sztuce "Słuby Panieńskie" i od razu zapałałałm do niego sympatią. Był świetny! tak samo, jak na Piotra Adamczyka patrzę przez pryzmat "Tanga", w którym był fenomenalny. Zresztą obu panów dotąd cenię, jako aktorów.

antygrafik

Ta strona to filmweb.pl a nie e-teatr.pl tutaj dyskutujemy o jego osiagnieciach filmowych, czyli to ze on tam sobie gra w teatrze z powodzeniem mniejszym lub wiekszym jakos mnie nie interesuje. Skupiam sie na filmach z jego udzialem i pisze to co widze czyli mam nastawienie raczej negatywne.

buziak_

wow! dzięki, że mnie poinformowałaś, na jakiej stronie piszę, bo bym nie zgadła. czuję się odnaleziona!
polecam doczytanie mojegopoprzedniego posta do ostatniej kropeczki :). jesli jednak nie jest on do końca jasny i przejrzysty, mogę doprecyzować: widziałam obu panów również w innych niż wymienione przeze mnie produkcjach, także filmowych, i nadal jestem pod wrażeniem ich umiejątności. tak, wiem, nie mówimy tutaj o Adamczyku, ale skoro już o nim wspomniałam wcześniej - zmuszona byłam kontynuować.

buziak_

W pełni się zgadzam jako aktor nie dorasta do pięt bratu, który w odróżnieniu jest świetnym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones