Rafał Mohr

7,2
11 502 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Mohr

teraz gra prawnika Igora w Pierwszej Milosci ktory bije kiobiety ta rola udowodnil ze potrafi grac dobrych chlopakow jak i negatywne postacie.W Pitbullu zagral ciekawa role szkoda ze nie gra czesto glownych rol jak np.w Egzekutorze.

zegan333

Ja to miałem jak on kiedyś fryzurę postawioną jak on w Pitbullu
a Egzekutor jedna z lepszych ról w jego wykonaniu oczywiście po pitbulu

zegan333

Zgadza się. Za rolę w Pitbullu dostał ode mnie średnią 8, ale muszę coś więcej pooglądać.

chemas

obejrzyj Egoistow

zegan333

właśnie obejrzałem parę dni temu i nieźle :)

chemas

Moze jeszcze dostanie glowna role

chemas

Jest dokonały w Graczykach zagrał niedorajdę gdzie krzywił się jak pił piwo bo było gorzkie w Słodko-Gorzkim zagrał jedną z lepszych ról w karierze a w Pierwszej miłości wcielił się w bezwzględnego adwokata i damskiego boksera w jednym.Czyli czy ma zagrać dobrego czy złego zawsze mu to wyjdzie.

zegan333

Idealnie gra takiego wrazliwego jak w Egzekutorze,Slodko gorzki czy wariata jak w Egoistach i mede jak w Pierwszej milosci ale najbardziej utkwil mi w Pibullu

zegan333

W komediach też dobrze gra Milion dolarów czy Graczykowie a nawet epizod W ukryciu gdzie nie mówi ani słowa ale mimika jest śmieszna.

zegan333

Słodko gorzki rewelacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones