Rafał Mroczek

4,1
939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Mroczek

Kto jest według was lepszym aktorem i dlaczego?

krzych88

Zaraz się posikam ze śmiechu,hahahahahahahahahahahahahahahahaha,śmianie na całego przez ten temat.

PATOLOGIA458

Muhahahaha niezłe :D:D:D

użytkownik usunięty
krzych88

Mroczek rządzi. Ten de Niro to chyba jakiś zaściankowy, bo nie bardzo kojarzę. Może grał w Plebanii... Pewnie tak.

:D

a kto to ten De Niro?:o nie znam ;/

jazgar

Kto to jest Robert de Niro? Proszę o odpowiedź bo nie znam tego pana. Oglądam "M jak miłość", ale on nie występuje tam w gwiazdorskiej obsadzie.

kolsol

Mroczek to jeden z najlepszych aktorów na świecie jak możesz go porównywać do jakiegoś tam de nilo (czy jakoś tak) Nawet niewiem kim on jest. daje se spokój z tym tematem przecież odpowiedź jest oczywista

jazgar

A ja wiem kto to ten De Niro xD
On był dublerem Maciusia z Klanu w tej scence z piwem . Świetnie mu ten odcinek wyszedł . No ale to nie to co Mroczek xD hahahha..

krzych88

Moja odpowiedź brzmi: oczywiście pan Mroczek!



Przyznam, prowokacja Ci się udała:)

użytkownik usunięty
krzych88

Weż kurde w ilu ten De Niro zagrał filmach jeden dwa ?.Rafał Mroczek to wybitny aktor miażdzy tego twojego De Niro.

krzych88

Chyba żartujesz.

;pp

krzych88

Idiotyzm to jest wogule to że ktoś założył ten temat?! jak genialnego aktora można porównywać to jakiegoś małego fiutka morczka?!!

użytkownik usunięty
krzych88

zlituj sie...kaleczysz wzrok wszystkich co to czytaja...de niro to jeden z najlepszych aktorów w historii kina a ty masz czelność porównywać go do tego beztalencia,którego znaja tylko stare znudzone życiem panie oglądające tego gniota "m jak miłość"! mam nadzieję,że to żart!:/ De niro jest the best!

krzych88

Kto? Mroczek? Ten Leonardo da Vinci kinomatografi:DD

krzych88

Jak mi takie tematy poprawiają humor... aaach :) To jest prawdziwa perełka na forum FILMWEBu. Wszędzie dookoła jad leje się strumieniami, a tu taki fajny dowcip.

brwrgrargh

Niezly prowokator z autora:))Na Forum Deppa zadał pytanie który jest lepszy:)Nie no uwielbiam takie posty :D

Joasia16

Poczekajcie jeszcze trochę a Rafał M. wywali Deppa z pokładu "Czarnej perły" tak że będzie wąchał ośmiornice od spodu.
Mroczek jako kapitan Sparoł w "Piratach z Helu - Klątwa promu do Szwecji" byłby naprawdę dobry...;)

RedKoona

Powinni Mroczkowi dać Oskara a M jak Miłość dwa, albo lepiej - trzy!

patrick_42

Takkkk!!!!! Zasłużył na to chłopak. To najwybitniejszy aktor od czAsu Marcina Mroczka

justisja

...i Kasi Cichopek;p...
P.S. Prowokacja ci się udała. Nie ma co!:) Pzdrawiam:)

krzych88

a co wy na to:http://www.allegro.pl/item354727797_7_domen_mroczek_house_zarob_na_blizniakac h.html autor licytacji chyba postawił przecinek nie w tym miejscu co trzeba:)

użytkownik usunięty
krzych88

No obydwoje sa spoko, każdy ma swoje minusy- np. mroczuś jest dość spedalony, ale za to de Niro miał kiedyś bardzo głupią fryzurę więc remis.

pozdrawiam założyciela tematu

Redox

sorry... De Niro? Z takim nazwiskiem nie zrobi kariery. Co innego Mroczek

krzych88

Mroczuś i M jak menel rządzą!!!:D De niro? A kto to w ogóle jest???;P

użytkownik usunięty
felutka

Jeśli chodzi wam o Roberta De Niro to uważam, ze jest on o wiele lepszym aktorem niż ten cały Mroczek... Porównajcie filmografie obu aktorów! Rafał zagrał zaledwie w dwóch filmach (jeden z nich to serial)! Ten temat jest w ogóle beznadziejny! Jak można porównywać znakomitego aktora z jakimś aktorem, który ma za sobą tylko dwie role!

krzych88

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

krzych88

TO JAKIEŚ ŻARTY! Porównywać jakiegoś Mroczka z Robertem De Niro-legendą filmu. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

krzych88

popłakalam,się ze śmiechu!najlepszy post na filmwebie!!!

Megi_29

ze śmiechu mam mroczki przed oczami;) Brawo świetna prowokacja. A jak wogóle można porównywać Mroczka gwiazdę M jak miłość do takiego De Niro.Ksiądz (ten od moherów) to nigdy nie da nam rozgrzeszenia za coś takiego;)

Megi_29

http://www.filmweb.pl/topic/662988/Piotr+Rubik+czy+Ennio+Mer...


To dopiero niezły odlot ``Mistrza Porównań``.

Histeryczny śmiech przez łzy gwarantowany!!!

krzych88

Sir Mroczek oczywiście lepszy.
Urodzony aktor z niego.


hahaha. ;DD

WholeLottaLove

wooooow, to ja nie wiedziałam ze mroczusia w ogole mozna do De Niro porownywac ,hahahahahah xDD !!

krzych88

To chyba pytanie retoryczne, jasne, że Mroczek.

krzych88

Dlaczego De Niro ? To jedyny aktor którego znasz ? Nie może być Sellers albo Nicholson ? A tak wogóle to ten dowcip jest żałosny i wogóle nie smieszny. Mama ci nie mówiła ?

krzych88

To żart, prawda?


Oczywiście wiadomo, że Mroczek jest o niebo lepszy od De Niro <hahaha> .

krzych88

Aż mi w oczach zamroczyło jak to przeczytałam . :D

No jasne , że Mroczek . Moim zdaniem posiada on wybitny talent aktorski ! Nie to co ten De Niro

krzych88

Najlepszy dowcip jaki czytałem na Filmwebie

krzych88

No pewnie że Mroczek. Przecież Mroczek to światowej klasy aktor (setki ról w filmach i serialach). Robert De Niro powinien się uczyć od niego.

użytkownik usunięty
Johnson_3

Jeśli chodzi wam o Roberta De Niro to uważam, ze jest on o wiele lepszym aktorem niż ten cały Mroczek... Porównajcie filmografie obu aktorów! Rafał zagrał zaledwie w dwóch filmach (jeden z nich to serial)! Ten temat jest w ogóle beznadziejny! Jak można porównywać znakomitego aktora z jakimś aktorem, który ma za sobą tylko dwie role!

To taka prowokacja (żart)żeby się ponabijać tej serialowej kaleki - Mroczka

krzych88

http://www.filmweb.pl/topic/662988/Piotr+Rubik+czy+Ennio+Mericone.html


To dopiero niezły odlot ``Mistrza Porównań``.

Histeryczny śmiech przez łzy gwarantowany!!!

MACHO_3

Porównanie Mroczka do De Niro jest lepsze

krzych88

Jasne że Młotek! On jest lepsiejszy nisz De Niro & Pacino razem wzięci!

użytkownik usunięty
djtiesto

Mam nadzieję, ze to żart johnson, bo ja nie wiem jak można porównywać Roberta De Niro z jakiś Mroczkiem! Bo to jest raczej trochę śmieszne!

I o to właśnie chodzi, żeby było śmiesznie

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Johnson_3

Niektóre tematy są na prawdę śmieszne, ale ten jakoś mnie nie bawi... no może w pewnym sensie... bo tego Mroczka, nie można nazwać nawet aktorem... a co dopiero porównywać go z Robertem De Niro... niech ludzie zaczną porównywać go z jego bratem... ''który mroczek lepiej gra?''

Porównując zero do zera zawsze otrzymamy remis. Porównywanie Mroczków jest bez sensu.

użytkownik usunięty
Johnson_3

No w sumie tak... ale chyba lepiej porównywać te zera niż De Niro ;]

krzych88

Nie rozumiem dyskusji.... Porównanie króla światowej kinematografii Rafała Mroczka do jakiegoś podrzędnego aktorzyny (De Niro mu było?)? Nie zapominajmy o ambitnych przedsięwzięciach jak gwiazdy tańczą na lodzie itd itd....<hahaha> A tak serio to czy wy nie macie poczucia humoru? Przecież to prowokacja od początku do końca, szkoda mi ludzi, którzy nie mogą zrozumieć czegoś tak oczywistego.... Pzdr dla autora dyskusji uśmiałam się jak nigdy:)

użytkownik usunięty
wu_wu

A ja wolę zakończyć moją gadkę i nie mam zamiaru się już wypowiadać na ten temat... pozdrawiam i narka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones