Rafał RutkowskiI

6,7
4 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Rutkowski
Pseudoautochton

Tak, bo jak widzisz, zagrał w kilkunastu produkcjach

Pseudoautochton

Aktor filmowy teatralny, założyciel i dyrektor artystyczny dwóch teatrów... ale jak sie tylko reklamy na Polsacie ogląda.....:)

madison_2

Dwóch teatrów, ale chyba osiedlowych. Aktor nie filmowy, ale serialowo-reklamowy, w filmach to wypełnia on najwyżej tło.

Pseudoautochton

No tak... Grają po piwnicach w Wojkowicach Małych, ale jak się wybiją to może i wystąpią w osiedlowej remizie.

Pseudoautochton

Ignoranci... Rafal ukonyczl AT wiec nie osmoeszajcie sie dalej

Pseudoautochton

jego trzeba zobaczyc na zywo, charyzma, humor, talent na scenie jest nie do przebicia, genialny!

Pseudoautochton

To, że gra w reklamach (jak wielu aktorów zresztą) nie znaczy, że nie jest aktorem ! Trzeba było najpierw coś obejrzeć, a potem marudzić. Najbliższą chyba jego rolą (telewizyjnej widowni) jest rola Doktora Kraśnika z Daleko od noszy. Dla mnie fakt pozostaje faktem, że dzięki niemu aż chce się oglądać reklamy Castoramy ;) ( mimo, iż w zasadzie na widok reklam dostaję pryszczy na mózgu ).

Pseudoautochton

a Ciebie jako widza reklam, mamy uważać za znawcę aktorstwa?

Widziałam Pana Rafała w kilku sztukach i nie mam mu nic do zarzucenia. jest zabawny, dobrze gra.
dla niedowiarków odsyłam na sztuki do teatru montownia :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones