Rammstein

9,6
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Rammstein

Moje ulubione utwory to : Moskau , Morgenstern , Halleluja , Hitler , Du Hast i wiele wiele innych , pozdrawiam wszystkich fanów tego zespołu

rammstein44

Ja też uwielbiam Rammstein. Według mnie wszystkie utwory są najlepsze, i każdy jest moim ulubionym, ale tylko te śpiewane już po niemiecku, oprócz Stripped ;) Pozdrawiam ! :)

rammstein44

Hmmm... "Hitler" to chyba tylko taka piosenka-żart, krążąca po internecie. Po prostu zmieniony tekścik na podkładzie instrumentalnym utworu "Sonne". Jak sądzicie?

Edek_z_Baranowa

Dokładnie "Hitler" to przeróbka na podkładzie piosenki "Sonne"

rammstein44

Ja uwielbiam: "Mein Teil", "Eifersucht", "Engel", "Waidmanns Heil"... i wiele innych, ale te szczególnie :)

rammstein44

Zgadza się. Hitler to przeróbka piosenki Sonne. Rammstein prawdopodobnie nigdy by czegoś takiego nie wydał, bo całkowicie się od nazizmu odcina.

rammstein44

Rammstein to jeden z nielicznych zespołów, krtórych piosenki podobają mi się praktycznie wszystkie.... Szczególnie albumy Rosenrot i Liebie ist fur alle da...

filmomanka91

Posłuchaj starszego Rammsteina.
Chociaż trzeba chłopakom przyznać klasę, bo są jedynym zespołem (który znam przynajmniej, a trochę siedzę w tym i podobnym klimacie), który na przestrzeni lat trzyma ten sam niesamowity poziom.

Carianna

Powiedziałam właśnie, że ich piosenki podobają mi się praktycznie wszystkie.. Zwłaszcza albumy "Rosenrot" i "Liebe ist...", a nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones