Rammstein

9,6
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Rammstein

Tak się zapytam po co robić profile kapelom i osobom, które nie zagrały w filmie ??
To jest portal filmowy, a nie muzyczny....

pixi222

Niby racja, pixi222, ale chłopaki z Rammstein naprawdę raz wzięli udział w filmie! Chodzi mianowicie o ich występ na początku filmu"xXx" z Vinem Dieslem w roli głównej ;) Oto link do fragmentu w filmu: http://www.youtube.com/watch?v=mKI2ne3Vpw0. Może ktoś zechce to dodać do filmografii na stronie głównej zespołu...

A tak poza tym uważam, że w dzisiejsze czasy muzyka i film są tak bardzo do siebie zbliżonymi dziedzinami, że spokojnie można tutaj na Filmwebie też podyskutować o artystach śpiewających :) W końcu ich występy na koncertach, w teledyskach, w wywiadach itp. są też pewną formą aktorstwa - lub przynajmniej prezentacji siebie większej publiczności. Ale to już tylko moje skromne zdanie ;)

Edek_z_Baranowa

no niby tak, ale oni tak jakby nie kierują się w stronę aktorstwa....
A o XxX zapomniałam :) Początek filmu z nimi naprawdę fajny był.....
I zgadzam się przydało by się opisać dobrze ich profil


pixi222

Oczywiście nie jest to jakby pełnowartościowe aktorstwo, którym się zajmują, ale moim zdaniem mamy do czynienia z bardzo udanymi i intrygującymi krótkometrażowymi filmami, gdy oglądamy np. ich teledyski do "Du Hast" albo "Sonne" ;) Przecież wcielają się w nich w inne role, i o to w aktorstwie chyba chodzi...

Edek_z_Baranowa

i np. w Pussy :p... Idąc tym tokiem myślenia trzeba stworzyć profile prawie wszystkim muzykom i stworzyć kategorie teledyski :) Można by wtedy ocenić twórczość wizualna Rammsteina :)

pixi222

Haha, tak, szczególnie w "Pussy" :P

Racja, aktorstwo to nie tylko teatr, filmy w kinie lub telewizji... Teledyski i reklamy jak najbardziej się też do tego zaliczają, z resztą podobnie jest z musicalami i kabaretami (moim zdaniem). Trudno na pewno o taki skrupulatny podział na Filmwebie, ale pomysł naprawdę dobry, pixi222 :)

I jeśli tak trochę tutaj sobie poszperamy, to można się zdziwić, ilu artystów-piosenkarzy już ma swój filmwebowy wpis!

Edek_z_Baranowa

no aż się zdziwiłam jak znalazłam Brodkę....
ja nadal ubolewam, że nie ma Teatru TV jako kategorii, bo TVP zrobiło kilka świetnych spektakli i np. fajnie by było je rozpromować.....

pixi222

No tak, ale w większości ludzie interesują się chyba raczej hollywoodzkimi produkcjami, niż teatrem TV... Hm, może ktoś z administratorów Filmwebu przeczyta ten post i się zastanowi nad dodaniem tej kategorii ;)

Edek_z_Baranowa

trzymamy kciuki :p

pixi222

Interesujące jest też to, że poprzez Rammstein trafiliśmy na temat teatru... Hehe :)

Edek_z_Baranowa

no Rammstein też można uznać za rodzaj teatru... :p szczególnie na koncertach

pixi222

Właśnie, koncert Rammstein = nie lada spektakl ;) Bardzo mi się podoba np. występ podczas "Mein Teil" z trasy "Völkerball" - genialne!

pixi222

Też się zastanawiam, ale cieszy mnie to. Jestem za tym, żeby zespoły i wykonawcy muzyczni też tu byli. : )

użytkownik usunięty
roslinadoniczkowa

Oczywiście to portal kulturalny

O.K. sama już do tego doszłam :D tu się dodaje też video i dokumenty, a takowe Rammstein ma :D
tylko nikt im jeszcze ich nie dodał :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones