Rammstein

9,6
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Rammstein

Jest mi strasznie przykro, że podją taka decyzje. Bez niego to nie ten sam zespół. Rammstein wg mnie długo nie pociągnie w takim wypadku.. Cały czas mam nadzieje, że to jakiś durnowaty żart ponieważ oficjalna strona milczy:(

kittaminka

Błagam... niech sie rozmyśli, niech zostanie, albo niech to bedą tylko głupie plotki!! Tilluś... nie rób tego, proszę. Może to już skraja reakcja, ale od paru dni gdy przypomnę sobie o tym to rycze... Dlaczego tak ma być??!?!
Niech ktoś powie, że to nie prawda! Niech ktoś zaprzeczy tym brednią! Till opanuj się!!

Czy ktoś z was wyobraża sobie Rammstein bez jego głosu?! Bez koncertów z jego udziałem?! Może mam słabą wyobraźnię, ale ja nie potrafie...

Ratujcie mnie... Rammstein to mój świat, moja własna bajka, moje marzenia i główna podporą... To oni pokazali mi ten "inny świat", świat ciężkiej muzyki co przekształciło się z czasem również w uwielbienie ambitnego kina itd.
A teraz... a teraz czy wszystko się skończy? Czy unicestwią świat marzeń i nadziei?

Może pomyślicie, że zwariowałam, zę to obłęd i paranoja... obsesja... owszem, to jest właśnie to... jestem chora na ich punkcie i nic tego nie zmieni...

Proszę, zostańcie razem... Till... nie odchodź <płacze>


Oby to był ten żart... prosze, niech to bedzie żart!

kittaminka

Uff... wszyscy zaprzeczyli jakoby to miała byc prawda. EnEsch powiedział, że dostawał pełno e-maili od ludzi, ale że to nie prawda, chociaż nie ukrywa, ze podobałą by mu sięta opcja :P

Natomiast menadżer R+ powiedział, że to nie prawda. Informacja ukazała się bez wiedzy zespołu i nie wiedzą kto ją rozpowszechnił...

Całę szczeście...

użytkownik usunięty
Revenga

to była parszywa plota i nic więcej, nie warta nawet żeby sie nią podetrzeć;) a jakby Lindemann odszedł to bym chyba przestał w ogóle Rammsteina słuchać:)

Bosz Till nie odchodzi to tylko plotka :P Nie wierzcie we wszystko co piszą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones