Ray AllenV

Walter Ray Allen

7,3
174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Allen

Nie robi najczęsciej akcji pod publikę(choć to też umie), przede wszystkim jest genialnym strzelcem i obrońcą.

użytkownik usunięty
GhostFace

no obrońcą jest trochę słabszym, ale strzelcem rzeczywiście wybitnym, chć ostatnio miewa wahania formy.
Oszałamiające jest jak on się szybko składa do rzutu, chyba najszybciej w całej lidze, obrońca da mu 20cm i już jest po akcji, niebywałe.

fakt jest mega-szybki jego ''jumpshot'' to po prostu bajka. Taki klasyczny ''silent killer''. Faktycznie ostatnio spadają mu trochę statystyki, ale chyba głównie dlatego że punkty muszą rozkładać sie na wielką trójkę Pierce-Garnett-Allen.

Jest z mojego ulubionego pokolenia NBA - Allen, Allen Iverson, Shaq, Grant Hill tych gości uwielbiam.

GhostFace

Wielki koszykarz,tak jak mówicie Panowie, ale aktor z niego żaden niestety. He Got Game to film niezły ale Ray tam chwilami aż zabawny w momentach w których powinien być dramatyczny. Pozdrawiam fanów NBA!:)

Przemas_2

Moim skromnym zdaniem w "He Got Game" spisał sie świetnie.Po obejżeniu stwierdziłem- nawet niezły aktor,nie wiedziałem jeszcze wtedy,że to gracz NBA, anie żaden aktor.Także,według mnie daje rade w aktorstwie.

GhostFace

Heh... Rzut zgoda, najszybszy i jeden ze skuteczniejszych w NBA.
Ale obrońcą jest zerowym.

nd39

sam jestes zerowy 60 laetni sugar ray by cie zniszczyl 1 on 1 suck his dick

mihas

Possać to Ty możesz, jak masz ochotę.
Co nie zmienia faktu, że jeżdżą z nim jak chcą ;]

nd39

Ray Allen zerowy obronca? nie sądze

nd39

allen rządzi nie znasz się koleś jest najlepszy w NBA według mnie

nd39

Widzę, że kolega to NBA tylko z YouTube zna. Najlepszym obrońcą ligi nie jest, ale poziom trzyma. O Bostonie zwykło się mawiać, że "atak sprzedaje bilety, a obrona wygrywa mecze". Jak pewnie Ci wiadomo w 2008 roku zdobyli mistrzostwo, a w mistrzowskiej ekipie bronić musi umieć każdy. Zwłaszcza jeśli chodzi o "starting 5". ;)

fanbarcy

Przyznaję, tamta opinia była na wyrost. Jest przeciętnym obrońcą, ale ma jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy rzut w NBA. Uważam tylko, że na pewno nie jest "najlepszy w NBA", czy też "genialnym obrońcą".

GhostFace

najlepszy w trojkach ever nba :))

mihas

Od wczoraj również rekordzista w ilości trafionych trójek :)

GhostFace

nom:P genialnym i najlepszym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones