Richard Riehle

6,6
2 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Riehle

bynajmniej nie widziałem go nigdy w roli amanta - donżuana, superbohatera ratującego świat, czy sportowca. Richard Riehle? A... to ten grubas z wąsem...

adammo1313

Bo jest grubasem z wąsem :)

użytkownik usunięty
adammo1313

Kto wie może kiedyś obsadzą go na przekór wizerunkowi i zagra szczupłego blondyna bez wąsa, ale póki co logika jest tym czym jest.
A propos: jesteś jedną z tych osób, które używają słowa "bynajmniej" albo zupełnie bez zrozumienia co ono znaczy, albo mając inny (błędny nawiasem mówiąc) sens na myśli.
To jest jedyny taki przypadek jaki zaobserwowałem już niejednokrotnie. Pewni ludzie ...
Już rozumiem, ale nie będę korygował tego co napisałem. Pisząc posta i symultanicznie szukajć znalazłem w Internecie wyjaśnienie tego fenomenu:

http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=315

Jesteś jedynym purystą jakiego znam, który poprawiając jeden błąd językowy swojego interlokutora, wali w swojej wypowiedzi tuzin byków na 5 zdań...
A co do Riehle'a, to mam nadzieję zobaczyć go kiedyś w głównej roli ale bez wąsa i brzucha. Może być musical o gejach.

adammo1313

mógłby zagrać w jakimś filmie biograficznym o młodej, szczupłej czarnoskórej dziewczynie w imię walki z transfobią, rasizmem, agizmem i bodyszejmingiem. każdy ma prawo być sobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones